iPhone 11 Pro

Porównanie zdjęć nocnych wykonanych iPhonem X i iPhonem 11 Pro Max. Jest różnica!

1 minuta czytania
Komentarze

Premiera tegorocznych iPhone’ów już za nami. Nie wprowadzają one zbyt wielu nowości względem swoich poprzedników, jednak nie można powiedzieć, że są to smartfony nie warte uwagi. W Sieci właśnie pojawiło się porównanie zdjęć nocnych wykonanych iPhonem X i iPhonem 11 Pro Max. Powiem krótko: różnic nie da się nie dostrzec.

Porównanie zdjęć nocnych w iPhone X i iPhone 11 Pro Max

Pierwsze z powyższych zdjęć zostało wykonane iPhonem X, a drugie zaprezentowanym kilka dni temu iPhonem 11 Pro Max. Nie da się ukryć, że różnica pomiędzy tymi dwoma fotografiami jest ogromna. iPhone X stawia bardziej na realizm, a iPhone 11 Pro Max na jak największą widoczność i szczegółowość. W przypadku tego drugiego użyto trybu nocnego, którym Apple mocno chwaliło się na niedawnej konferencji.

Zobacz także: Film podsumowujący tegoroczną konferencję Apple zawiera sekretną wiadomość dla największych fanów

W odniesieniu do zdjęcia wykonanego iPhonem 11 Pro Max ciężko mówić o jakimkolwiek realizmie i odwzorowaniu kolorów. Najnowszy smartfon Apple zrobił na dobrą sprawę zupełnie inne zdjęcie od swojego starszego brata. Czy to źle? Dla znacznej większości osób zapewne nie, jednak z pewnością znajdą się też tacy, którzy przyczepią się do zbyt wielkiego rozjaśniania. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Apple zrobiło spory krok naprzód – różnica względem starszego modelu jest ogromna. A Wy co sądzicie o możliwościach iPhone’a 11 Pro Max w kiepskim oświetleniu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Motyw