iPhone 11 Pro

Porównanie zdjęć nocnych wykonanych iPhonem X i iPhonem 11 Pro Max. Jest różnica!

Newsy

Premiera tegorocznych iPhone’ów już za nami. Nie wprowadzają one zbyt wielu nowości względem swoich poprzedników, jednak nie można powiedzieć, że są to smartfony nie warte uwagi. W Sieci właśnie pojawiło się porównanie zdjęć nocnych wykonanych iPhonem X i iPhonem 11 Pro Max. Powiem krótko: różnic nie da się nie dostrzec.

Porównanie zdjęć nocnych w iPhone X i iPhone 11 Pro Max

Pierwsze z powyższych zdjęć zostało wykonane iPhonem X, a drugie zaprezentowanym kilka dni temu iPhonem 11 Pro Max. Nie da się ukryć, że różnica pomiędzy tymi dwoma fotografiami jest ogromna. iPhone X stawia bardziej na realizm, a iPhone 11 Pro Max na jak największą widoczność i szczegółowość. W przypadku tego drugiego użyto trybu nocnego, którym Apple mocno chwaliło się na niedawnej konferencji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Film podsumowujący tegoroczną konferencję Apple zawiera sekretną wiadomość dla największych fanów

W odniesieniu do zdjęcia wykonanego iPhonem 11 Pro Max ciężko mówić o jakimkolwiek realizmie i odwzorowaniu kolorów. Najnowszy smartfon Apple zrobił na dobrą sprawę zupełnie inne zdjęcie od swojego starszego brata. Czy to źle? Dla znacznej większości osób zapewne nie, jednak z pewnością znajdą się też tacy, którzy przyczepią się do zbyt wielkiego rozjaśniania. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Apple zrobiło spory krok naprzód – różnica względem starszego modelu jest ogromna. A Wy co sądzicie o możliwościach iPhone’a 11 Pro Max w kiepskim oświetleniu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x