apple iphone 11 pro konferencja zaproszenie termin premiery

Film podsumowujący tegoroczną konferencję Apple zawiera sekretną wiadomość dla największych fanów

1 minuta czytania
Komentarze

Tegoroczna konferencja Apple już za nami. Największą premierą jak zwykle były nowe iPhone’y, które wzbudziły wielkie zainteresowanie. Osobiście uważam, że iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon od lat, a co więcej, przez chwilę sam rozważałem jego zakup. Choć posiadam Macbooka Pro, a kiedyś korzystałem przez długi czas z iPhone’a 6, nie uważam się za największego fana Apple. Firma ta jednak w najnowszym wideo podsumowującym swoją tegoroczną konferencję zostawiła sekretną wiadomość dla osób, które się tym mianem określają.

Sekretna wiadomość dla największych fanów Apple w podsumowaniu tegorocznej konferencji

Podsumowanie konferencji Apple Easter egg

Na oficjalnym kanale YouTube firmy Apple zostało opublikowane dwuminutowe wideo podsumowującą tegoroczną konferencję, idealne dla osób, które jej nie oglądały, a chcą być na bieżąco. Na ułamek sekundy, w drugiej połowie filmu pojawia się powyższy blue screen (tzw. niebieski ekran śmierci). Czytamy w nim, że został umieszczony tu specjalnie dla hardkorowych fanów Apple, którzy zastopują film w tym miejscu (co nie jest najłatwiejsze). Poniżej mamy do czynienia z kodem binarnym. Po rozszyfrowaniu go otrzymujemy coś takiego:

“So you took the time to translate this? We love you.” („A więc poświęciłeś swój czas, by to rozszyfrować? Kochamy Cię.”)

Zobacz także: Spotify posłuchało ludu szybciej, niż się spodziewałem. Lubiana funkcja wróciła do aplikacji na Androida

Nie jest to żadna informacja o sekretnym modelu iPhone’a czy iPada, a zwykła, miła wiadomość dla najbardziej oddanych fanów Apple. Miło ze strony giganta z Cupertino. 😉

Źródło: Phone Arena

Motyw