Tegoroczna konferencja Apple już za nami. Największą premierą jak zwykle były nowe iPhone’y, które wzbudziły wielkie zainteresowanie. Osobiście uważam, że iPhone 11 to najbardziej opłacalny smartfon od lat, a co więcej, przez chwilę sam rozważałem jego zakup. Choć posiadam Macbooka Pro, a kiedyś korzystałem przez długi czas z iPhone’a 6, nie uważam się za największego fana Apple. Firma ta jednak w najnowszym wideo podsumowującym swoją tegoroczną konferencję zostawiła sekretną wiadomość dla osób, które się tym mianem określają.

Sekretna wiadomość dla największych fanów Apple w podsumowaniu tegorocznej konferencji

Podsumowanie konferencji Apple Easter egg

Na oficjalnym kanale YouTube firmy Apple zostało opublikowane dwuminutowe wideo podsumowującą tegoroczną konferencję, idealne dla osób, które jej nie oglądały, a chcą być na bieżąco. Na ułamek sekundy, w drugiej połowie filmu pojawia się powyższy blue screen (tzw. niebieski ekran śmierci). Czytamy w nim, że został umieszczony tu specjalnie dla hardkorowych fanów Apple, którzy zastopują film w tym miejscu (co nie jest najłatwiejsze). Poniżej mamy do czynienia z kodem binarnym. Po rozszyfrowaniu go otrzymujemy coś takiego:

“So you took the time to translate this? We love you.” („A więc poświęciłeś swój czas, by to rozszyfrować? Kochamy Cię.”)

Zobacz także: Spotify posłuchało ludu szybciej, niż się spodziewałem. Lubiana funkcja wróciła do aplikacji na Androida

Nie jest to żadna informacja o sekretnym modelu iPhone’a czy iPada, a zwykła, miła wiadomość dla najbardziej oddanych fanów Apple. Miło ze strony giganta z Cupertino. 😉

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.