„Zapłać z Play to jedna z usług pozwalających doliczyć opłatę za zakupy do rachunku telefonicznego. Częstym problemem jest mała ilość sklepów obsługujących tego typu płatności. W przypadku usługi od Play do grona sklepów dołączył właśnie Huawei.

„Zapłać z Play” za usługi Huawei

play, darmowe minuty play, darmowe sms-y play, promocje play

Huawei poinformował o możliwości korzystania z usługi „Zapłać z Play” w smartfonach i tabletach tego producenta. Możemy w ten sposób płacić za usługi mobilne Huawei, takie jak dodatkowa przestrzeń w chmurze czy dokonywać płatności w aplikacjach pobranych z oficjalnego sklepu Huawei – AppGalery. Koszty płatności są doliczane do rachunku telefonicznego w Play. Aby aktywować funkcję „Zapłać z Play” należy w pierwszej kolejności założyć konto Huawei ID, a następnie w zakładce „Płatności i Zakupy” wybrać płatność mobilną.

Zobacz też: Huawei już oficjalnie zdradza terminy premiery serii Mate 30!

Gdzie jeszcze skorzystam z „Zapłać z Play”

„Zapłać z Play” nie działa oczywiście wyłącznie z usługami Huawei. Z usługi tej możemy skorzystać także sklepach Google Play, Apple App Store i Microsoft Xbox. Ponadto możliwe jest opłacanie biletów i parkingów poprzez Mobilny Parking, SkyCash i MoBiLET.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.