składany smartfon BlackBerry

TCL ma dość Alcatela i BlackBerry? Czas na własnego smartfona

1 minuta czytania
Komentarze

TCL to firmę, którą możecie znać między innymi z produkcji telewizorów. Jednak jest to producent, który ma pod sobą takie marki jak Alcatel i BlackBerry. Dlatego rynek smartfonów z pewnością nie jest mu obcy. Tym sposobem przyszedł czas, aby wykonać następny krok i wypuścić model ze swoją własną marką. Ta informacja przyszła bez wcześniejszych nieoficjalnych odkryć, więc obecnie ciężko nam określić, co tak naprawdę szykuje TCL.

TCL zapowiada własnego smartfona na targi IFA

Jednak nie jest to jedyna zapowiedź. Firma na targi IFA oprócz swojego smartfona ma zamiar przywieźć kolejny prototyp modelu z elastycznym wyświetlaczem. Powyżej możecie zobaczyć urządzenia, które pojawiły się w Barcelonie na tegorocznym MWC. Dodajmy do tego pierwsze urządzenie noszone firmy i już niekoniecznie mobilne, ale – tu cytat – 100-calowe doświadczenie kinowe zamknięte w rozmiarach okularów przeciwsłonecznych. Mimo wszystko to smartfon wzbudza teoretycznie największe oczekiwania, bo będzie czymś dostępnym dla mas. Ten ma wykorzystywać wyświetlacz siostrzanej firmy (CSOT), która to proponuje rozwiązanie Dotch. Co przez to rozumieć? Połączenie dot i notch, czyli nic innego, jak dziurę w ekranie niczym w Galaxy Note10.

Zobacz też: Huawei Nova 5T – tej premiery nikt się nie spodziewał.

Jednak zostańmy jeszcze na chwilę przy elastycznym modelu, który ma być kontynuacją tegoe, co zobaczyliśmy na MWC, ale z nowym zestawem zawiasów, które będą gotowe do wprowadzenia do produkcji na początku przyszłego roku. Wszelkie nowości mają zostać zaprezentowane już 5 września.

Źródło: GSM Arena

Motyw