Realme chce nas zaskoczyć w przyszłym tygodniu

Paweł Maretycz Newsy 2019-08-23

Świeżo po ogłoszeniu Realme 5 i 5 Pro, marka jest przygotowanie do wprowadzenia nowej linii telefonów. Na koniec wydarzenia, na którym zostały one zaprezentowane, Realme India CEO Madhav Sheth wspomniał o telefonie Reamle XT. Będzie on wyposażony w główny aparat fotograficzny 64 Mpix i ma mieć swoją premierę na początku października. Nowy post umieszczony przez Realme CMO Xu Qi Chase na Weibo wspomniał linię telefonów Realme, która zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu. Chase zamieścił zdjęcie velociraptora i zasugerował, że nowe urządzenie będzie oferować lepszą wydajność i będzie robić lepsze zdjęcia.

Realme do gier

Realme do gier

Biorąc pod uwagę popularność telefonów do gier, ta nowa linia telefonów może być bramą dla Realme do tego segmentu. MediaTek niedawno ogłosił Helio G90 i G90T. Według plotek właśnie te układy będą podstawą nadchodzącej serii smartfonów. Warto też zaznaczyć, że są one dedykowane mobilnemu graniu. Jednak z drugiej strony zobaczymy je także w Redmi Note 8, który raczej nie jest smarfonem dedykowanym grom.

Zobacz też: Oukitel C17 Pro – najtańszy smartfon z potrójnym aparatem już wkrótce

Co, jeśli jednak Realme przygotowuje smartfony do gier? Oznacza to, że będzie to zupełnie nowa kategoria sprzętu na rynku. O ile jest już całkiem sporo takich urządzeń, to należą one do najwyższej półki cenowej. Oparcie się na układach z rodziny Helio G90 daje nam natomiast możliwość powstania smartfonów do gier dla mniej zamożnych lub mniej wymagających mobilnych graczy. Oczywiście sam procesor w takim przypadku to nie wszystko. Taki smartfon musi posiadać funkcje i budowę, które zwiększają przyjemność z mobilnej rozgrywki. Wszystko stanie się jasne w przyszłym tygodniu.

Źródło: GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x