Kiedy Oukitel ogłosił swój smartfon z potrójnym aparatem, obiecał, że uczyni z niego najbardziej przystępny cenowo sprzęt tej kategorii. Producent dotrzymał słowa. Właśnie ogłosił okres przedsprzedaży dla urządzenia i cena jest wręcz zaskakująca. Od 26 do 30 sierpnia Oukitel C17 Pro będzie sprzedawany za jedyne 89,99 dolarów zamiast oficjalnej ceny detalicznej, która i tak jest bardzo niska, ponieważ wynosi 139,99 dolarów.

Oukitel C17 Pro

Oukitel C17 Pro

Oprócz naprawdę niskiej ceny, Oukitel C17 Pro jest również przyzwoicie wyposażony. Na froncie urządzenia znajduje się 6,35-calowy wyświetlacz pokrywający 90% powierzchni smartfona. W nim natomiast znajduje się otwór w którym umieszczono 5 Mpix aparat selfie. Jeśli już jesteśmy przy aparacie to spójrzmy na to, co Oukitel C17 Pro oferuje pod tym względem. Jego największym wyróżnikiem jest w końcu potrójny moduł z tyłu urządzenia. Sensor główny oferuje rozdzielczość 13 Mpix. Aparat szerokokątny to 5 Mpix jednostka, natomiast czujnik głębi oferuje standardowe 2 Mpix. Liczby te może i nie robią wrażenia, jednak nie rozdzielczość świadczy o jakości aparatu. Dlatego ocenę powinniśmy zostawić do czasu pierwszych testów.

Zobacz też: Microsoft pomoże filtrować SPAM w SMS na Androidzie

Sercem urządzenia jest układ MediaTek MT6763, który współpracuje z 4 GB RAM. Na pliki użytkownika przeznaczono natomiast 64 GB. Biorąc pod uwagę cenę urządzenia, jest to niezwykle dobra konfiguracja. Producent nie przyciął kosztów także na zapewnieniu energii smartfonowi. Znajdziemy w nim przyzwoitych rozmiarów akumulator o pojemności 3900 mAh. Trzeba przyznać, że przynajmniej pod względem suchych danych technicznych smartfon ten prezentuje wręcz wybitny stosunek ceny do możliwości. Nawet w cenie regularnej. Jeśli zaś chodzi o promocyjną, to jest ona niższa od wielu smartfonów z programu Android One.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.