Europejska nazwa Huawei Nova 5T

Huawei Nova 5T u nas będzie należał do marki Honor

Newsy

Seria Nova 5 nie trafiła na nasz rynek. To jednak nie oznacza, że nie możemy kupić tych smartfonów w naszych sklepach. U nas po prostu noszą inne nazwy. Tak samo będzie z nadchodzącym piątym przedstawicielem serii, czyli Nova 5T. My go poznamy jako Honor 20 SE. Plakat nadchodzącego smartfonu Honor został zauważony w Chinach, co pokazuje, że firma wkrótce uruchomi Honor 20 SE smartphone. Tutaj, Honor 20 SE odnosi się do Honor 20 Youth Edition, który jest lżejszą odmianą Honor 20.

Europejska nazwa Huawei Nova 5T

Europejska nazwa Huawei Nova 5T

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Okazało się, że Honor 20 SE jest globalnym wariantem smartfonu Huawei Nova 5T, który zostanie zaprezentowany 25 sierpnia. Jednak pojawiło się kilka sprzecznych doniesień na temat tego urządzenia, więc musimy poczekać na oficjalne informacje. Plakat został zauważony w sklepie internetowym Suning Tesco i zasugerował, że urządzenie zostanie zaprezentowane w przyszłym miesiącu. Ponadto, wspomina również, że telefon może być wstępnie zamówiony z depozytu za 99 Yuan, czyli około 14 dolarów.

Zobacz też: Huawei Enjoy 10 Plus – przy odpowiedniej cenie to będzie prawdziwy hit

Według przecieków Nova 5T ma 5,5-calowy wyświetlacz i działa na Android 9 Pie z nakładką EMUI 9.1 już na starcie. Smartfon jest wyposażony w 8 GB RAM i posiada dwa warianty pamięci wewnętrznej: 128 lub 256 GB. Obraz telefonu ujawnił ponadto, żena prawej ramce znajduje się wgłębienie. Może to być czytnik linii papilarnych. Smartfon ma oferować NFC oraz szybkie ładowanie do 20 W. Na więcej szczegółów musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Istnieje także szansa, że Nova 5T i Honor 20 SE nie mają ze sobą nic wspólnego. Obecnie opieramy się głównie na plotkach i przypuszczeniach.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x