ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Nova 5T data premiery

Data premiery Huawei Nova 5T oficjalnie potwierdzona

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Seria Nova 5 okazała się wielkim sukcesem Huawei. Nic więc dziwnego, że producent wciąż dolewa oliwy do ognia, przygotowując kolejne smartfony do niej należącej. Kolejnym z nich ma być Huawei Nova 5T. Jest to już piąty model z rodziny po Huawei Nova 5, Nova 5i, Nova 5 Pro i Nova 5i Pro.

Huawei Nova 5T data premiery

Huawei Nova 5T data premiery

Smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany na imprezie We Are Nova Fashion Showcase w Malezji 25 sierpnia o ogdzinie 10:30 czasu lokalnego. Firma nie ujawniła jeszcze żadnych szczegółów na temat 5T. Jednak Google przypadkowo umieścił go na swojej stronie internetowej Android Enterprise. Według zawartych tam informacji wiemy, że wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz z otworem na aparat fotograficzny selfie. Wiadomo też, że zostanie on wyposażony w 8 GB pamięci operacyjnej. Jeśli zaś chodzi o pamięć wewnętrzną, to ma ona występować w dwóch wariantach. 128 oraz 256 GB. Nie wiadomo nic o tym, jaki układ ma go napędzać. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe modele z rodziny, to stawiam tutaj na Kirina 810.

Zobacz też: Motorola RAZR trafi także do Europy! Wiemy nawet, kiedy się jej spodziewać

Ilość pamięci operacyjnej i wewnętrznej sugeruje nam, że będzie to jeden z wyżej pozycjonowanych modeli z rodziny Nova 5. Możliwe nawet, że będzie to szczytowe osiągnięcie w tej serii. To jednak w znacznym stopniu umniejsza przyrostkowi pro. Wydaje mi się, że Huawei albo do końca nie przemyślał nazewnictwa, albo pierwotnie planował ograniczyć serię do mniejszej ilości urządzeń. Zastanawiam się również, czy za kilka miesięcy nie dostaniemy Huavei Nova 5T Pro?

Źródło: GSMarena

Sprawdź najnowsze wpisy