Data premiery OnePlus 7T i 7T Pro

OnePlus planuje wypuścić kolejny smartfon z 5G do końca roku

Newsy

Na początku roku sieć 5G była traktowana raczej jak ciekawostka. Obecnie jednak w wielu krajach staje się ona coraz szerzej dostępna. Nic więc dziwnego, że producenci coraz częściej montują w swoich flagowych smartfonach moduły sieci 5G. Wielu z nich, jak na przykład Xiaomi stara się oferować więcej niż tylko jedno urządzenie z obsługą sieci najnowszej generacji w swojej ofercie. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku OnePlus.

Drugi smarfon OnePlus z 5G

Drugi smarfon OnePlus z 5G

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

OnePlus 7 Pro 5G, który został ogłoszony na początku tego roku, jest pierwszym telefonem 5G od firmy. Według nowego raportu Financial Times OnePlus CEO Pete Lau potwierdził, że firma uruchomi drugi smartfon 5G do końca tego roku. Raport stwierdza również, że będzie on dostępny na całym świecie. Lau nie ujawnia jednak nazwy smartfonu. OnePlus ma wydać OnePlus 7T Pro i OnePlus 7T do końca tego roku. Prawdopodobnie, model Pro może być drugim smarfonem z 5G producenta w tym roku. Istnieje możliwość, że telefony te mogą być napędzane przez procesor Snapdragon 855 Plus.

Zobacz też: Huawei szykuje swoje mapy – kolejny krok do niezależności.

Oznacza to, że OnePlus może być pierwszym producentem, który pójdzie śladem iQOO Pro 5G i zastosuje modem 5G oraz układ Snapdragon 855 Plus w jednym urządzeniu. Byłem sceptyczny co do tego, że inni producenci będą skłonni naśladować Vivo. Jednak jestem niemal pewny, że wielu ruszy śladami OnePlusa. Oczywiście z naszej perspektywy nie ma to większego znaczenia. Na sieć 5G w Polsce przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka ładnych lat.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x