lg isai fl

 

Czasy nudnych i monotonnych smartfonów już minęły. Obecnie mamy do czynienia z kolorowymi urządzeniami wykonanymi z przeróżnych materiałów, które dają konsumentom możliwość większego dopasowania urządzenia pod swój gust. Ten trend nie może ominąć żadnego producenta toteż najprawdopodobniej również LG zastosuje go w swoim nadchodzącym flagowym modelu.

 

Po wielu plotkach i prezentacjach Galaxy S5, Xperii Z2 oraz One (M8) w końcu przyszła pora na częściowe ujawnianie szczegółów dotyczących flagowego modelu koreańskiego producenta LG. Następca G2 już wczoraj objawił nam się szerzej dzięki wyciekowi grafiki prasowej jego prawdopodobnego odpowiednika w postaci Isai po liftingu (widocznym na początku newsa). Dzisiejsze ujawnione dzięki The Verge informacje zdają się to potwierdzać i dodatkowo wyłaniają popularny w tego typu urządzeniach kolor, który będzie mógł zdobić obudowę G3. Jest nim oczywiście złota barwa, która w ostatnim czasie bardzo przylgnęła do flagowych smartfonów. Dowodem na to ma być następujące zdjęcie pudełka, które sugeruje właśnie taki, a nie inny kolor całego urządzenia:

 

lg g3 zloty gold pudelko

 

Oprócz powyższych danych, The Verge potwierdza informację o wysokiej rozdzielczości wyświetlacza G3, która ma wynosić 2560×1440, a więc QHD (2K). Ten ruch z pewnością spowoduje, że Samsung przedstawi swoją ulepszoną wersję Galaxy S5 w krótkim czasie po premierze następcy G2. Ta najprawdopodobniej ma nastąpić tego lata, ale jeden z największych portalów nie pokusił się o konkretną datę, a także miesiąc.

 

 

źródło: TheVerge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.