ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Znamy polską cenę Galaxy S5, a także zegarków Gear 2, Gear Neo i Gear Fit

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy
Glam_Gear-2,-Fit,-Galaxy-S5-Black

Na odbywającej się dziś w Warszawie konferencji Samsunga prezentowane są ostatnie nowości Koreańczyków, które zadebiutowały w ubiegłym miesiącu na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Mowa tu przede wszystkim o nowym flagowym smartfonie Galaxy S5, przed którym stawiane są naprawdę wysokie oczekiwania, a także o nowych akcesoriach, czyli Gear Fit oraz Gear Neo oraz Gear 2.

Wszystkie te urządzenia mają dziś oficjalną polską premierę i przy tej okazji poznaliśmy też ich oficjalne ceny na naszym rynku.

Samsung Galaxy S5 został u nas wyceniony na 2999 zł i jest to zdecydowanie spora kwota, choć nie odbiegająca znacząco od cen konkurencyjnych smartfonów innych producentów, takich jak nowy HTC One (około 2750 zł) czy też Sony Xperia Z2 (niecałe 2800 zł). Samsung przygotował jednak niespodziankę dla wszystkich, którzy zamówią telefon w przeciągu najbliższych dwóch tygodni – każdy klient otrzyma wówczas zupełnie za darmo pierwszą wersję zegarka Galaxy Gear za darmo.

Jeżeli chodzi o akcesoria, to spośród nich najdroższy jest Gear 2, którego cena na polskim rynku wynosi 1199 zł. Za nieco uboższe w funkcjonalność dodatki, takie jak Gear Neo oraz Gear Fit, przyjdzie nam zapłacić odpowiednio 899 zł oraz 799 zł.

Sprawdź najnowsze wpisy