htc-one-m8-Stealth-Red

Podczas oficjalnej premiery HTC One 2014 Tajwańczycy ogłosili, że nowy flagowiec występował będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – Amber Gold (złoty) oraz Glacial Silver (srebrny). Na długo przed publikacją tych danych, w Sieci ukazywały się informacje na temat aż pięciu wariantów M8. Plotki te już za niedługo mogą okazać się prawdziwe, gdyż na horyzoncie pojawiają przecieki na temat wersji czerwonej oraz czarnej nowego One, a także o oficjalnym ogłoszeniu pełnej gamy kolorów jeszcze w tym tygodniu.

 

Jeden z użytkowników portalu HTCsource donosi, że HTC przez pomyłkę umieściła na swojej stronie informację o dodatkowych wersjach kolorystycznych urządzenia jeszcze przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Informację tą można potwierdzić wpisując w wyszukiwarkę Google frazę „red HTC M8” i odnalezienie w gąszczu wyników oficjalnej strony producenta. Nawiązując do wcześniejszych plotek spodziewane jest 5 kolorów HTC One. Przeglądając Sieć w poszukiwaniu kolejnych informacji na ten temat nie natknęliśmy się na sugerowaną na długo przed premierą wersji niebieskiej, jednak udało nam się odnaleźć informację o czarnym wydaniu (Stealth Black).

 

red htc one 2014 m8

black htc one 2014 m8

 

Oczywiste jest więc, że HTC planuje kolejne urozmaicenie kolorystyczne wersji One, jednak nie możemy być 100% pewni kiedy to nastąpi. Choć fakty mówią same za siebie nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty, plotki mówią, że nastąpić to może jeszcze w tym tygodniu.

Co sądzicie o możliwości zakupu dowolnej wersji kolorystycznej nowego HTC One? Jaki kolor byś wybrał/a? Może Tajwańczycy powinni rozszerzyć swój pomysł o kolejne wersje, czy też jest to zbędny dodatek? Czekamy na komentarze pod wpisem.

 

 

Źródło: htcsource.com

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski