Plan aktualizacji popularnych smartfonów HTC. HTC One 2013 z Sense 6.0 już wkrótce!

Newsy

m7-update-1

Autor wczorajszego wpisu o rozpoczęciu prac Google’a nad Androidem 4.4.3 nie daje o sobie zapomnieć. Dzisiaj po raz kolejny za pośrednictwem swojego Twittera opublikował bardzo interesujące informacje, gdyż w dosyć przystępnej wersji przedstawił plan aktualizacji popularnych smartfonów HTC do kolejnej wersji Androida wraz z nową nakładką Sense 6.0. Nie przeciągając sprawdźmy czego możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

 


Jak możemy zauważyć w poniższej tabelce, HTC planuje międzynarodową publikację 4.4.2 wraz z nakładką Sense 6.0 dla HTC One, HTC One Dual SIM, One Max oraz One Mini. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, iż nowa wersja autorskiego interfejsu tajwańskiego producenta – Sense, zostanie udostępniona znacznie wcześniej niż się spodziewano. Wygląda także na zmianę strategii HTC na tą, znaną z Apple, gdzie po premierze najnowszego flagowca poprzednia seria zostaje uaktualniona do najnowszej wersji systemu.

 

htc update 20_03_14-1

 

Niestety wygląda na to, że użytkownicy One X+ oraz One X nie doczekają się aktualizacji, co może być sporym zaskoczeniem. Autor wpisu zastrzegł, że terminarz ten może szybko ulec z mianie, gdyż jak pisałem we wstępie, Google planuje nową wersję KitKata, a HTC może ustalić dla niej większy priorytet prac.

Pomimo tego, użytkownicy smartfonów poprzedniej generacji mogą spokojnie odetchnąć i czekać na aktualizację.

 

 

 

Źródło: llabtoofer.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x