android-kitkat-web

Podczas gdy większość urządzeń wciąż oczekuje aktualizacji do najnowszej oficjalnej wersji Androida 4.4.2 KitKat, okazuje się, że Google już pracuje nad poprawioną wersją 4.4.3. Informację taką za pośrednictwem Twittera podał jeden z deweloperów o pseudonimie LlabTooFeR. Na razie nie wiadomo jakie ulepszenia przyniesie odświeżona wersja KitKata, jednak aktualizacja KTU72B poprawia jeden z irytujących problemów spotykających użytkowników najnowszych Nexusów.

 


Pomimo wczesnej wersji KTU72B i braku szczegółowych informacji o dodatkowych ulepszeniach jakie otrzymają końcowi odbiorcy, deweloper napisał, że poprawia on znany błąd ze zbyt dużym obciążeniem systemu (głównie narzut na procesor) podczas korzystania z aplikacji aparatu.

 

Naprawienie wspomnianej przypadłości to nie jedyny bonus zawarty w wersji 4.4.3, jednak więcej na ten temat najprawdopodobniej dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni. Niestety w Sieci krąży plotka o oficjalnej prezentacji dopiero na targach Google I/O w czerwcu, więc należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych przecieków o planowanych zmianach.

 

Źródło: xda-developers.com, phonearena.com

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski