Emoji to coś, czego każdy użył przynajmniej raz w swoim życiu. Te kolorowe buźki przedstawiające różne emocje, zwierzęta czy przedmioty często urozmaicają nasze wiadomości oraz pozwalają na szybką komunikację. Z każdą nową wersją systemu, Google dodaje wiele nowych emoji. Nie inaczej jest w przypadku Androida Q – wczoraj gigant z Mountain View poinformował nas, że w systemie pojawi się aż 65 nowych emotikon. 

Android Q – oto wszystkie nowe emoji

Wczoraj, z okazji Światowego Dnia Emoji, Google udostępniło listę emotikon, które znajdą się w nowej wersji Androida. Okazuje się, że jest ona obszerna – do systemu dodane zostaną m.in. emoji nowych zwierząt czy produktów spożywczych, a także mnóstwo narzędzi czy gestów. Nie zabrakło również emotikon przedstawiających pary – każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od płci, orientacji czy koloru skóry. Gigant z Mountain View poinformował nas również o nowych emoji bez płci, które wykorzystywane mogą być zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Możecie je zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Jak rozwiązać problem z emoji w SMS-ach?

A co Wy sądzicie o nowych emotikonach przedstawionych przez Google? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Blog Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.