Spotify wstrzymuje reklamy polityczne

Jesteś fanem muzyki z filmów Marvela? Sprawdź Disney Hub na Spotify

1 minuta czytania
Komentarze

Najpopularniejszy program do streamowania muzyki, szwedzki Spotify, poinformował o nawiązaniu współpracy z amerykańskim gigantem. Główny cel tego przedsięwzięcia to chęć dostarczenia dedykowanych playlist związanych z produkcjami ze stajni Disney. Mam tutaj na myśli wszystkie animacje wytwórni, ale również wszystkie filmy Marvel Studios oraz serię Star Wars.

Muzyka z Gwiezdnych Wojen i produkcji Marvela dostępna na Spotify

Spotify Storyline

W zasobach Spotify możemy znaleźć tysiące playlist. Są one przygotowane zarówno przez samych użytkowników, jak i przez sztuczną inteligencję. Uczy się ona, jaki mamy gust muzyczny i co najczęściej się nam podoba. Twórcy podzielili wszystkie utwory i płyty, tak aby można było się odnaleźć w ogromnej bazie programu. Nie mniej, ciężko jest zlokalizować konkretne piosenki z naszych ulubionych filmów.

Jeśli nasz ulubiony film należy do serii Gwiezdnych Wojen lub jest produkcją Marvela, od teraz z pomocą przychodzi nam sam Disney oraz aplikacja Spotify. W programie dziś pojawiło się Disney Hub, czyli miejsce skupiające kilka playlist posiadających utwory z najpopularniejszych filmów wytwórni. Jak znaleźć to miejsce? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo „Disney” oraz wybrać odpowiedni kafelek określający gatunek muzyczny.

Zobacz też: Spotify Lite – teraz też słabsze smartfony mogą słuchać muzyki

Wytwórnia podzieliła playlisty tak, aby każdy z użytkowników znalazł tam coś dla siebie. Każdy rodzaj zawiera od kilku do kilkunastu kawałków. Mamy do wyboru utwory z filmów Marvela czy z Gwiezdnych Wojen oraz hity z najpopularniejszych filmów Disneya i Pixara. Spotify obiecuje, że Disney Hub będzie regularnie aktualizowany, więc na pewno zobaczymy tutaj również muzykę z nowych filmów czy seriali.

Źródło: androidcentral

Motyw