Moto 360 to piękny zegarek oparty na nowej platformie Google

Newsy

Moto360__Metal_RGB

Wczorajsza prezentacja możliwości platformy Android Wear, stworzonej przez Google z myślą o coraz prężniej rozwijającym się rynku inteligentnych zegarków, rozbudził wyobraźnię wielu, spotykając się z bardzo ciepłym odbiorem wśród entuzjastów mobilnych urządzeń. Przedstawiony koncept smartwatcha nie przypomina żadnego innego z dotychczasowych zegarków, a całość wygląda tak zachęcająco, że pojawiają się wątpliwości co do realności tego pomysłu przy dzisiejszym stanie techniki.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Tuż po publikacji oficjalnego komunikatu Google, zapowiadającego oficjalnie Android Wear i zawierającego również informację na temat podjętej współpracy z firmami znanymi ze świata mobilnych technologii oraz mody, pierwsi producenci poinformowali o swoich planach związanych z nowo zapowiedzianą platformą.

Moto_360_Cafe

Najwięcej uwagi skupiła na sobie Motorola, prezentując zegarek Moto 360, który jest najprawdopodobniej najładniejszym smartwatchem, jaki kiedykolwiek został zaprezentowany. Urządzenie wyróżnia się swoim kształtem oraz zastosowanymi materiałami wysokiej klasy – Moto 360 posiada bowiem okrągłą kopertę, z okrągłym ekranem LCD, a całość wykonana została z metalu i dostępna będzie w połączeniu ze skórzanym paskiem lub stalową bransoletą. Zegarek prezentuje się niezwykle klasycznie i elegancko; po prostu pięknie.

Światowa premiera Moto 360 ma mieć miejsce już w wakacje i wiem, że będę z dużą uwagą przyglądał się temu urządzeniu.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x