Filmy oraz Muzyka Play dostępne w nowych krajach – niestety nie w Polsce

Newsy

GooglePlay

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W Polsce z wielu usług oferowanych w ramach Google Play mamy dostęp wyłącznie do sklepu z aplikacjami oraz książkami. Na kolejne kategorie przyjdzie nam pewnie jeszcze długo poczekać, ponieważ po raz kolejny nasz kraj został pominięty w dalszej ekspansji produktów wchodzących w skład Sklepu Play.

 

Największy skok dostępności zaliczyły Filmy Play, które dostępne są w aż 38 nowych krajach! Oto one: Aruba, Benin, Boliwia, Burkina Faso, Kambodża, Wyspy Zielonego Przylądka, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Dania, Dominikana, Ekwador, Salwador, Finlandia, Gabon, Gwatemala, Haiti, Honduras, Wybrzeże Kości Słoniowej, Luksemburg, Mali, Mauritius, Namibia, Holandia, Nikaragua, Nigeria, Norwegia, Panama, Paragwaj, Peru, Portugalia, Rwanda, Senegal, Szwecja, Togo, Urugwaj, Wenezuela i Zambia.

 

Muzyka Play dotarła do Grecji, Norwegii, Słowacji oraz Szwecji, dzięki czemu obywatele tych krajów będą mogli przechowywać do 20 tysięcy utworów w chmurze za darmo, a także korzystać z nielimitowanego dostępu do muzyki za $9,99.

 

Po tak długiej liście nowych terytoriów, na których od teraz dostępne są w/w usługi, spodziewałbym się znaleźć Polskę, pewnie Wy również.

A co Wy myślicie o ignorowaniu naszego kraju przez giganta z Mountain View? Jakie są tego powody?

 

Źródło: Android Authority






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x