ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Znamy wygląd Honor 9X i 9X Pro

Sytuacja wyjaśniona. Znamy wygląd Honor 9X i 9X Pro

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Wczoraj mieliśmy do czynienia z nietypowym przeciekiem. Otóż zobaczyliśmy grafikę, która przedstawiała Honor 9X. Sęk w tym, że ilość obiektywów aparatu nie zgadzała się z tym, co producent zadeklarował w TENAA. Tak jak przypuszczaliśmy, wynikało to z tego, że grafika przedstawiała inny smartfon z tej rodziny, czyli Honor 9X Pro.

Znamy wygląd Honor 9X i 9X Pro

23 lipca, Honor przedstawi Honor 9X i Honor 9X Pro w Chinach. Przed tym jednak wyciekły grafiki przedstawiające obydwa smartfony. Przy okazji wyjaśniły one nasze wątpliwości z wczoraj. Obydwa smarfony wyglądają niemal identycznie. Różnicę stanowi tylko dodatkowy obiektyw aparatu w modelu Pro. Obydwa smartfony zostaną wyposażone w wysuwany aparat selfie. Jeśli już przy aparacie jesteśmy, to model podstawowy ma posiadać konfigurację na którą składają się 48 Mpix aparat główny oraz 2 Mpix czujnik głębi. Wariant Pro dodatkowo zostanie wyposażony w 8 Mpix obiektyw szerokokątny.

Zobacz też: Xiaomi chce być bliżej Europejczyków – rozwój oprogramowania w Finlandii

Honor 9X posiada 6,59-calowy wyświetlacz LCD IPS, który oferuje rozdzielczość Full HD+ i współczynnik proporcji 19,5:9. Sercem smartfonu ma być układ Kirin 810, który będzie wspierany przez maksymalnie 8 GB pamięci operacyjnej. Najwyższy model konfiguracyjny telefonu będzie posiadał 256 GB pamięci wewnętrznej. Wszystkim ma zarządzać system operacyjny Android 9 Pie oparty na EMUI 9.1. Słuchawka będzie zasilana przy pomocy akumulatora o pojemności 4.000 mAh. Jeśli chodzi o specyfikację modelu Pro, to możliwe, że jego najwyższa wersja będzie wyposażona w większą pamięć operacyjną i masową. Różnica natomiast nie dotknie układu, ponieważ Kirin 810 jest najwydajniejszą nieflagową jednostką, jaką dysponuje producent. Wraz z premierą Honor 9X i 9X Pro 23 lipca producent ma ogłosić także swoją nową opaskę fitnes Honor Band 5.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy