Sony Xperia 20 render

Sony Xperia 20 nadchodzi – mocny średniak od Japończyków

Newsy

Sony w tym roku zaskoczyło wszystkich i zaprezentowało smartfony z ekranami o proporcjach 21:9. Nikt do tej pory nie stosował tak panoramicznych ekranów. W najnowszym modelu producent zaskoczy jednak w innym aspekcie. Prawdopodobnie zastosuje bardzo dobry procesor Qualcomm Snapdragon 710.

Nadchodzi mocny średniak od Sony

sony xperia 20 leak renders

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Do tej pory większość średniopółkowych smartfonów Sony posiadała przeciętnie wydajny procesor. Producent oferował mocniejsze podzespoły tylko we flagowcach, brakowało mu w palecie natomiast mocnego średniaka. W najbliższym czasie powinno się to jednak zmienić, dzięki nowej Xperii 20. Urządzenie ma być wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 710 wykorzystujący 10-nm proces technologiczny. Jest to też układ z pogranicza flagowców, a klasycznych średniaków.

Sony Xperia 20 prawdopodobnie będzie dostępna w dwóch wersjach: 4 GB/ 64 GB oraz 6 GB / 128 GB. Ciężko stwierdzić niestety która wersja będzie szeroko dostępna, miejmy nadzieję, że obie. Smartfon zaoferuje 6-calowy ekran o proporcjach 21:9 i rozdzielczości Full HD. Na pokładzie znajdziemy również dwa aparaty, oba o rozdzielczości 12 Mpix. Miejmy nadzieję, że drugi aparat będzie szerokokątny, co na pewno wpłynęłoby na zadowolenie potencjalnych klientów. Z przodu znajdzie się pojedyncze oczko kamery służące między innymi do samo pstryków.

Zobacz też: [Recenzja] Wasza Wysokość, Sony Xperia 1 – przede wszystkim elegancja

Grafiki nowego urządzenia przedstawiają również czytnik linii papilarnych znajdujący się na bocznej krawędzi. Złącze do ładowania to USB-C, natomiast słuchanie muzyki może odbywać się przewodowo przez klasyczne wejście 3,5 mm. Wymiary urządzenia to 158 × 69 × 8,1 (9,8) mm. Grubość jest uzależniona od tego, czy liczony będzie wystający ponad obudowę aparat. Prawdopodobne miejsce prezentacji nowego smartfona Sony to berlińskie targi IFA 2019.

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x