oppo-find-7-launch-date-web

 

Mija właśnie drugi tydzień marca, czyli miesiąca, który wprowadzi do świata inteligentnych telefonów komórkowych przynajmniej kolejne dwa warte uwagi flagowe smartfony. Jeden z nich raczej nie będzie wielkim zaskoczeniem, gdyż The All New One może zaintrygować jedynie aparatem, który ma składać się z dwóch matryc. Mimo wszystko, wcześniej Chińczycy zaprezentują coś znacznie bardziej interesującego.

 

Omawianym modelem jest oczywiście Find 7 produkcji Oppo. O tym smartfonie wiemy stosunkowo wiele, ale Chińczycy znani są z tego, że potrafią zaskoczyć na właściwej premierze. Na chwilę obecną poznaliśmy oficjalnie informacje na temat dwóch wersji różniących się wyświetlaczem (rozdzielczością) oraz najważniejszym układem. Teraz, za pomocą Twittera właśnie ta wiadomość została ponownie potwierdzona, ale także i termin premiery:

 

 

Mogłoby się wydawać, że 19 marca został już wcześniej podany, ale to była jedynie zagadka i jej rozwiązanie nie zostało do dzisiaj przez nikogo oficjalnie potwierdzone. Niemniej jednak, teraz nie pozostaje nic innego jak za 10 dni obserwować wydarzenia, które odbędą się w Pekinie.

 

Oppo Find 7 zdecydowanie będzie smartfonem, na który będzie należało zwrócić uwagę, gdyż plotki mówią nawet o aparacie z matrycą 50 MPx. Ile w tym prawdy? Właśnie ta informacja będzie jedną z ciekawszych podczas chińskiej konferencji.

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.