League of Wonderland

League of Wonderland – nowa strategia od SEGI zmierza na smartfony

Newsy

League of Wonderland to gra strategiczna o tematyce związanej z bajkami, postaciami historycznymi i popularnymi mitami, w której gracze używają kart bohaterów do pokonania wieży przeciwnika w ciągu 2 minut. Jest to nowy tytuł mobilny od SEGI. Trzeba przyznać, że został całkiem dobrze przemyślany. Dzięki bardzo krótkim meczom pozwala on na rozgrywkę także w ruchu. W kolejce czy w autobusie nie przykuwając naszej uwagi na zbyt długo.

League of Wonderland

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Sega wybrał łatwą drogę skopiowania bardziej udanej gry z nadzieją, że ta odniesie sukces. Mimo to wątpię, czy League of Wonderland kiedykolwiek odniesie taki sam sukces jak Clash Royale. Pierwszym problemem jest to, że motyw anime nie spodoba się wielu graczom na Zachodzie. Dodatkowo musiałby być znacznie lepszą grą, żeby przekonać graczy do porzucenia dobrze już im znanego tytułu. Gracze będą musieli formować talie składające się z maksymalnie ośmiu kart, które będą przydatne przy niszczeniu wieży przeciwnika w dwuminutowych bitwach w czasie rzeczywistym.

Zobacz też: Windows 10 19H2 – wiemy więcej o aktualizacji. Jestem zawiedziony

Nie wiadomo kiedy League of Wonderland będzie miało swoją premierę w sklepie Play. Ani też, w jaki sposób będzie przeprowadzona monetyzacja tytułu. Podejrzewam jednak, że będzie to darmowy tytuł pełny reklam i mikro transakcji. Mam tylko nadzieję, że będą się one opierały na kosmetyce, a nie systemie Pay2Win. Mimo dość sceptycznego podejścia mam nadzieję, że tytuł ten okaże się znacznie lepszy, niż się tego spodziewam. Dobrych gier na Androida jest coraz więcej, chociaż toną one w olbrzymich ilościach marnych produkcji. Mimo to zaczynam coraz mocniej wierzyć w mobilne granie. I to nie tylko ze względu na porty z innych platform, ale także tytuły pisane z myślą o smartfonach. Jeśli jesteście zainteresowani League of Wonderland, to możecie się wstępnie zarejestrować w Sklepie Play, żeby dostać powiadomienie, kiedy tytuł już będzie gotowy.

Źródło: Androidpolice


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x