ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 7 pro android q aktualizacja

OnePlus 7 i 7 Pro z drugą wersją Androida Q do pobrania

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wielu producentów można obwiniać za to, jak Android jest tragicznie aktualizowanym systemem. Oczywiście można też na czele postawić Google, które nie potrafi tym zarządzać, ale… skupmy się na pozytywach i doceńmy tych, którzy na bieżąco rozwijają niewydanego jeszcze oficjalnie Androida Q. Wśród firm, które aktywnie uczestniczą w całym programie, jest OnePlus. Chińczycy właśnie wydali drugą aktualizację deweloperską Androida Q dla OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro.

Android Q dla OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro w drugiej odsłonie

OnePlus 7 aktualizacja

Na początku tygodnia informowaliśmy Was, że dokładnie ta sama aktualizacja trafiła dla OnePlus 6 i OnePlus 6T. Teraz przyszedł czas na nowsze modele. Skąd ta rozbieżność? Po prostu OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro zostały wydane po tym, jak ogłoszono testy Androida Q. Oczywiście aktualizacja poprawia błędy, ale też nie jest to wydanie stabilne. Znane firmie problemy dotyczą:

  • nie działa tryb czytania
  • nie działają tryby wyświetlacza
  • nie pojawiają się powiadomienia o Wi-Fi
  • niskie prawdopodobieństwo problemów ze stabilnością oprogramowania

Zainteresowani sprawdzeniem nowej wersji, bez instalowania poprzedniej, znajdą odpowiednie linki poniżej (tracicie wszystkie dane):

Jeśli już korzystacie z pierwszej edycji testowej Androida Q, to oto linki dla Was (nie tracicie danych):

Jeśli chcecie wrócić do stabilnej odsłony Androida Pie, to skorzystajcie z tych stron:

Zobacz też: Google chce walczyć z szerokokątnymi obiektywami.

Powyższe paczki oprogramowania instalujecie z poziomu ustawień aktualizacji, gdzie kryje się opcja aktualizacji lokalnej. Czy ktoś z Was korzystał już z Androida Q? Jakie są Wasze wrażenia?

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy