oneplus 7 pro android q aktualizacja

OnePlus 7 i 7 Pro z drugą wersją Androida Q do pobrania

Newsy

Wielu producentów można obwiniać za to, jak Android jest tragicznie aktualizowanym systemem. Oczywiście można też na czele postawić Google, które nie potrafi tym zarządzać, ale… skupmy się na pozytywach i doceńmy tych, którzy na bieżąco rozwijają niewydanego jeszcze oficjalnie Androida Q. Wśród firm, które aktywnie uczestniczą w całym programie, jest OnePlus. Chińczycy właśnie wydali drugą aktualizację deweloperską Androida Q dla OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro.

Android Q dla OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro w drugiej odsłonie

OnePlus 7 aktualizacja

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Na początku tygodnia informowaliśmy Was, że dokładnie ta sama aktualizacja trafiła dla OnePlus 6 i OnePlus 6T. Teraz przyszedł czas na nowsze modele. Skąd ta rozbieżność? Po prostu OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro zostały wydane po tym, jak ogłoszono testy Androida Q. Oczywiście aktualizacja poprawia błędy, ale też nie jest to wydanie stabilne. Znane firmie problemy dotyczą:

  • nie działa tryb czytania
  • nie działają tryby wyświetlacza
  • nie pojawiają się powiadomienia o Wi-Fi
  • niskie prawdopodobieństwo problemów ze stabilnością oprogramowania

Zainteresowani sprawdzeniem nowej wersji, bez instalowania poprzedniej, znajdą odpowiednie linki poniżej (tracicie wszystkie dane):

Jeśli już korzystacie z pierwszej edycji testowej Androida Q, to oto linki dla Was (nie tracicie danych):

Jeśli chcecie wrócić do stabilnej odsłony Androida Pie, to skorzystajcie z tych stron:

Zobacz też: Google chce walczyć z szerokokątnymi obiektywami.

Powyższe paczki oprogramowania instalujecie z poziomu ustawień aktualizacji, gdzie kryje się opcja aktualizacji lokalnej. Czy ktoś z Was korzystał już z Androida Q? Jakie są Wasze wrażenia?

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x