SamsungGalaxyTab89
Samsung coraz intensywniej przygotowuje się do rynkowej premiery swoich tabletów Galaxy Tab. Wiele osób zastanawia się jaka będzie cena tego urządzenia. Niespodziewanie odpowiedź na to pytanie przynosi nam Amazon.

Jak wiadomo, Samsung przewiduje wprowadzenie dwóch wersji swojego tabletu – mniejsza będzie miała ekran o przekątnej 8.9 cala, natomiast większa 10.1 cala. Specyfikacja techniczna w przypadku obu urządzeń jest identyczna. Największą niewiadomą pozostaje cena, która będzie decydująca w kwestii sukcesu lub porażki tego tabletu.

SamsungGalaxyTab89-Amazon

Wskazówką w przypadku ceny może być to, że na niemieckiej wersji popularnego sklepu Amazon widoczna była informacja na temat Samsunga Galaxy Tab 8.9 w wersji 16 GB. Cena podana pod produktem wynosiła 606,5 euro. Oznacza to, że do zapłacenia będzie ok. 2400 złotych, a jak wiadomo ten sam produkt w Polsce jest zazwyczaj o kilkaset złotych droższy.

Podana cena dotyczy oczywiście droższej wersji, która wyposażona jest w modem 3G. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy: Samsung Galaxy Tab 8.9 będzie kolejnym drogim tabletem. Nadal nie wiadomo ile będziemy musieli zapłacić za tablet z większym ekranem – najprawdopodobniej jego cena będzie oscylować w granicach 3000 złotych.

źródło: Amazon

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula