oppo find 7 bateria akumulator

 

Oppo wie jak trafić w serca klientów dlatego też wszystkie ostatnio zaprezentowane modele na długo przed premierą miały wytwarzaną w okół siebie otoczkę, która sprawiała, że spora grupa osób nie mogła się doczekać oficjalnej prezentacji. Wtedy jednak ujawniana była również cena, która w większości przypadkach sprawia, że czar pryska.

 

Niemniej jednak Find 7 już na starcie ma przypisaną do siebie wysoką cenę, gdyż ma to być model z najwyższej półki i następca świetnie przyjętego Find 5. Tylko to ostatnie urządzenie nie jest bez wad i jedną z najczęściej wymienianych przez użytkowników był niewymienialny akumulator mocno utrudniający korzystanie przez dłuższy czas ze wszystkich udogodnień flagowego niegdyś modelu Oppo. Okazuje się, że chińska firma zebrała wszystkie opinie dotyczące ich produktów, przeanalizowała je i tym samym teraz ujawniona informacja, która mogłoby się wydawać, że błaha, okazuje się świetną wiadomością. Otóż, jak łatwo można się domyślić, Find 7 będzie posiadał akumulator, który bez problemu będzie można zastąpić pojemniejszym odpowiednikiem.

 

Niestety, Oppo jeszcze nie ujawniło parametrów tego elementu Find 7 toteż ciężko stwierdzić jak bardzo ważna jest powyższa informacja. Niemniej jednak, już 19. dnia marca wszystko stanie się jasne i zobaczymy jak Chińczycy wypadną na tle teoretycznie ujawnionych już flagowych produktów Sony i Samsunga.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.