htc the all new one 1

 

Internet to tak potężnie i teoretycznie niezależne monstrum, które pozwala – mogłoby się wydawać anonimowym -użytkownikom ujawniać wielkie tajemnice. Tym samym możemy Wam przedstawiać wiele przeróżnych informacji i nauczeni doświadczeniem segregować je pod kątem prawdopodobieństwa spełnienia.

 

Jednym z niemalże pewnych źródeł jest Evan Blass, który teraz można powiedzieć wprost, że jest ujawnił oficjalną nazwę następcy HTC One, który dotychczas nazywany był jako M8 (nazwa kodowa) lub One+ (ewentualnie One 2). Oto tweet, który najprawdopodobniej wyjaśnia raz na zawsze nazwę nowego flagowego modelu Tajwańczyków:

 

 

 

The All New One – wiele osób po przeczytaniu tego nawiązuje do Apple, które w przypadku prezentacji jednego z kolejnych iPadów zastosowało bardzo podobne rozwiązanie, ale faktyczna nazwa w sprzedaży nie różniła się od poprzednika. W przypadku HTC zapewne będzie podobnie i w sklepach M8 ujrzymy jako One z ewentualnym dopiskiem 2014 tak jak to ma miejsce z Nexusem 7.

 

Dodatkowo Evan Blass przedstawił nową grafikę zamieszczoną na początku newsa, która zapewne w 100% pochodzi od HTC i jest materiałem prasowym. Jednak na oficjalną prezentację The All New One musimy poczekać jeszcze ponad miesiąc.

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.