Snapchat nigdy nie traktował Androida zbyt poważnie. Chociaż firma stojąca za siecią społecznościową obiecała naprawić swoją powolną pełną błędów aplikację już dawno temu. Mimo że aplikacja została na nowo przepisana w tym roku, to jej użytkownicy wciąż narzekają na jej działanie, natomiast wersja na iOS sprawuje się o wiele lepiej.

Snapchat na Galaxy S10 ma nietypowy problem

Teraz natknęliśmy się na przezabawny nowy błąd w aplikacji. Ludzie używający telefonów z wycinankami w prawym górnym rogu, jak Samsung Galaxy S10+, nie mogą właściwie kończyć połączeń wideo, ponieważ przycisk zakończenia rozmowy znajduje się tuż za wyciętą częścią ekranu. Jak widać na powyższym tweetcie, interfejs kompletnie się nie zgrał z nieoczekiwaną pozycją przedniej kamery. Przycisk End Call nie jest całkowicie zakryty przez wycięcie. Można więc próbować zakończyć połączenie dotykając na kamerę i obszar wokół niej. Jednak żeby to zrobić, trzeba najpierw wiedzieć, że właśnie tam się on znajduje.

Zobacz też: Dyski HDD powoli odchodzą do lamusa

Oczywiście można uznać tutaj, że odpowiedzialność jest po stronie Samsunga. Tworzenie otworów w tak nietypowych miejscach jak najbardziej może się przyczyniać właśnie do takich sytuacji. Z drugiej jednak strony ogromny gracz, jakim jest Snapchat, powinien być w stanie dostosować swoją aplikację dla szeroko dostępnych i powszechnie chwalonych telefonów z Androidem największego producenta. Zwłaszcza że najnowsze urządzenia Samsunga znajdują się na rynku już od dłuższego czasu. A co Wy myślicie o tej sprawie? Winę ponosi Samsung, czy Snapchat?

Źródło: Androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.