ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Snapchat na Galaxy S10

Budowa ekranu w Galaxy S10 powoduje problemy ze Snapchatem

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Snapchat nigdy nie traktował Androida zbyt poważnie. Chociaż firma stojąca za siecią społecznościową obiecała naprawić swoją powolną pełną błędów aplikację już dawno temu. Mimo że aplikacja została na nowo przepisana w tym roku, to jej użytkownicy wciąż narzekają na jej działanie, natomiast wersja na iOS sprawuje się o wiele lepiej.

Snapchat na Galaxy S10 ma nietypowy problem

Teraz natknęliśmy się na przezabawny nowy błąd w aplikacji. Ludzie używający telefonów z wycinankami w prawym górnym rogu, jak Samsung Galaxy S10+, nie mogą właściwie kończyć połączeń wideo, ponieważ przycisk zakończenia rozmowy znajduje się tuż za wyciętą częścią ekranu. Jak widać na powyższym tweetcie, interfejs kompletnie się nie zgrał z nieoczekiwaną pozycją przedniej kamery. Przycisk End Call nie jest całkowicie zakryty przez wycięcie. Można więc próbować zakończyć połączenie dotykając na kamerę i obszar wokół niej. Jednak żeby to zrobić, trzeba najpierw wiedzieć, że właśnie tam się on znajduje.

Zobacz też: Dyski HDD powoli odchodzą do lamusa

Oczywiście można uznać tutaj, że odpowiedzialność jest po stronie Samsunga. Tworzenie otworów w tak nietypowych miejscach jak najbardziej może się przyczyniać właśnie do takich sytuacji. Z drugiej jednak strony ogromny gracz, jakim jest Snapchat, powinien być w stanie dostosować swoją aplikację dla szeroko dostępnych i powszechnie chwalonych telefonów z Androidem największego producenta. Zwłaszcza że najnowsze urządzenia Samsunga znajdują się na rynku już od dłuższego czasu. A co Wy myślicie o tej sprawie? Winę ponosi Samsung, czy Snapchat?

Źródło: Androidpolice

Sprawdź najnowsze wpisy