Eldar Murtazin: Galaxy S5 pojawi się w kwietniu, a nie w pierwszym kwartale przyszłego roku

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

galaxy s5 samsung koncept
Spekulacje dotyczące Samsunga Galaxy S5 nabierają rozmachu. Nadchodzący flagowiec koreańskiej firmy pojawia się w Internecie przy okazji coraz większej ilości nowinek dotykających ten topowy smartfon z każdej strony. Brakuje jednak oficjalnej zapowiedzi jego prezentacji.

Znając wiele przypuszczalnych szczegółów dotyczących Galaxy S5, często sprzecznych ze sobą, chciałoby się poznać oficjalną wersję wydarzeń planowaną przez Samsunga. Ta dopiero zostanie przedstawiona razem z premierą tego wyczekiwanego urządzenia. Dotychczas jedyny termin, który był uznawany za prawdopodobny, przypadał na pierwszy kwartał nadchodzącego roku przestępnego, gdyż wtedy odbywają się jedne z największych targów skupiające w sobie wiele premier z dziedziny mobilnego przemysłu. Tak wczesna premiera miała by mieć związek z niezbyt wygórowaną sprzedażą obecnego flagowca, Galaxy S4. Ten jednak sprzedaje się dobrze toteż powyższa informacja dotycząca terminu premiery następcy wydaje się tracić sens. To też potwierdza jeden z najbardziej znanych informatorów jakim jest Eldar Murtazin za pomocą swojego konta na Twitterze:

Końcówka kwietnia – ten termin ma zdecydowanie większy współczynnik prawdopodobieństwa. Jednak na oficjalne zaproszenie Samsunga przyjdzie nam jeszcze poczekać. Do tego czasu możemy żyć dalej plotkami, które z dnia na dzień otwierają coraz to nowsze poglądy na rozwój serii Galaxy S.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy