OnePlus to marka nazywana niegdyś zabójcą flagowców. Telefony spod tego szyldu oferowały wydajność i możliwości typowe dla flagowców za znacznie niższą cenę. Co prawda producent ostatnio się nieco ustatkował, ale nadal robi świetne urządzenia jak na swoją półkę cenową.

OnePlus uderza w 5G

oneplus zapowiedź 5g

OnePlus postanawia z impetem wkroczyć na pole urządzeń 5G, Nie planuje jednak zwykłej prezentacji nowego urządzenia. Celem firmy jest przekonanie klientów do najnowszej technologii transmisji danych. Dlatego właśnie na stoisku OnePlus podczas MWC nie tyle zobaczymy gotowy produkt, co doświadczymy nowej technologii. Producent zachęca odwiedzających, obiecując im poznanie wrażenia komunikowania się w sieci 5G. Dodatkowo zapowiada możliwość doświadczenia gier w technologii 5G. Brzmi tajemniczo?

Zobacz też: Co tam 5G, LG już szykuje się na 6G i to nie jest żart

A to dopiero początek. OnePlus obiecuje możliwość zabawy prototypowymi urządzeniami na swoim stoisku. Oczywiście oznacza to jedno, smartfon 5G od OnePlus jeszcze nie jest gotowy. Prace nad nim są jednak na tak zaawansowanym etapie, że producent jest gotów pokazać urządzenie bez obaw. Zwykle pokazywanie prototypowych urządzeń niesie ze sobą ryzyko pozostawienia złego wrażenia. Owszem, ludzie są świadomi, że oglądają coś, co nie jest gotowe do sprzedaży. Jeśli jednak taki sprzęt zacina się, wiesza albo jest wolny, to pozostawia po sobie złe wrażenie i jest traktowany przy premierze z dużą dozą niepewności. Oznacza to, że firma czuje się niezwykle pewnie pod tym względem, a OnePlus z 5G wymaga jedynie dopieszczenia.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.