Huawei pracuje nad 6G

Co tam 5G, LG już szykuje się na 6G i to nie jest żart

Newsy

Wszyscy czekamy na prawdziwe wdrożenie sieci 5G w Polsce. Operatorzy już zapowiadają niesamowite zmiany i omawiają swoje kroki w tym kierunku, ale nie ukrywajmy, że konsumenci jeszcze muszą sporo poczekać na dostęp. Czy będzie to pół roku, czy też rok? Czas pokaże i zapewne należy określić kilka „to zależy”. Niemniej nie ma sensu dłużej zastanawiać się nad 5G, skoro LG już oficjalnie ogłasza 6G.

Nadchodzi 6G i LG nie ma zamiaru zostać w tyle

lg 6g zapowiedz badania

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ok, może nie do końca ogłasza 6G, co sam fakt pracy nad tą technologią i rozwój odpowiednich badań. Tak naprawdę założono dedykowane temu zadaniu centrum w miejscowości Yuseong-gu w Korei Południowej. W całym procesie uczestniczy KAIST, czyli Korea Advanced Institute of Science and Technology, będący uniwersytetem specjalizującym się w rozwoju technologii. Skąd takie zainteresowanie 6G ze strony LG? Jeśli nie pamiętacie, to spieszę z przypomnieniem, że Koreańczycy posiadają własną sieć LG U Plus i po prostu muszą być gotowi na nowe jutro. To zapewne przyjdzie dopiero w ciągu najbliższych… 10 lat?

Zobacz też: Czekacie na powrót mody na fizyczne klawiatury QWERTY?

Tym sposobem nie liczcie, że jutro LG pokaże smartfona z 6G. Nad tym Koreańczycy nie pracują. To nie jest sztuczka pokroju oszustw z 5G ze strony AT&T. Po prostu firma ogłasza rozpoczęcie badań. Co z tego wyjdzie? Miejmy nadzieję, że więcej, niż z Centrum Aktualizacji Oprogramowania.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x