LG G Flex prawdziwie elastyczny

Newsy

LG G Flex 004

LG G Flex jest drugim smartfonem na świecie, który może pochwalić się nieszablonową obudową z zakrzywionym wyświetlaczem, a dodatkowo dostosowaną do niego wygiętą baterią. Niestety, ale razem z Samsungiem Galaxy Round nie są to urządzenia, od których powinno wymagać się elastycznych możliwości.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Mimo wszystko LG jest temu bliskie. Tak można wydedukować oglądając poniższy filmik, na którym możecie zobaczyć, że Koreańczycy są blokowani jedynie przez elementy, na które mają mały wpływ rozwoju w tym kierunku:

 
Obudowa, wyświetlacz, bateria – te elementy mogą wyginać się w pełni. Pozostało nadać cechę elastyczności pozostałym elementom zlokalizowanym wewnątrz smartfona, czyli wszelkim układom (także kartom). To jednak jest jeszcze odległe w czasie, aby stało się opłacalne. Na chwilę obecną należy zadowolić się możliwością „prostowania” G Flexa. Swoją drogą, ciekawe czy znajdą się odważni wykonać tę samą sztuczkę z Galaxy Round, w którym bateria została wykonana w zupełnie inny sposób. Samsung zastosował ogniwo, które nie charakteryzuje się elastycznością. Dodatkowo Round został wykonany z zupełnie innych materiałów, które najzwyklej w świecie prawdopodobnie popękałyby.

Niemniej jednak, posiadacze LG G Flex nie muszą się już martwić, że ich zakrzywiony smartfon zostanie połamany podczas noszenia go w kieszeni. Kolejna zaleta względem Samsunga pokazuje, że LG lepiej przygotowało swoje urządzenie.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x