Google I/O to jedno z najważniejszych, jak nie najważniejsze wydarzenie dla fanów Androida i nie tylko. Poznajemy zupełnie nowe technologie, rozwiązania, jak i plany na przyszłość Amerykanów. To właśnie to wydarzenie pokazuje nam, na co mamy się szykować. W tym też poznajemy nowe wersje Androida, kluczowe nowości, jak i zazwyczaj w przybliżonym terminie wydawana jest wersja deweloperska tego systemu. Dlatego Google I/O 2019 to wydarzenie, które każdy fan technologii koniecznie musi zapisać w swoim kalendarzu.

Google I/O 2019 już zapowiedziane, ale czy z przymusu?

Od 7 do 9 maja trwać będzie Google I/O 2019. Sundar Pichai rozwiał wszelkie wątpliwości zainteresowanych, którzy od wczoraj przekrzykiwali się w Sieci na temat terminarza Amerykanów. Bardzo możliwe, że właśnie takie zamieszanie sprawiło, że CEO Google, który niedawno był w Polsce, zdecydował się na ujawnienie szczegółów. Otóż od wczoraj w Sieci pojawiały się różnorakie teorie spiskowe, śledzenie kodów źródłowych różnych usług Google, aby tylko znaleźć jakiekolwiek potwierdzenie dotyczące Google I/O 2019. To tylko pokazuje, jak ważne jest to wydarzenie w świecie technologii.

Zobacz też: Facebook LOL dla… nastolatków.

Jednak, co by za dużo nie pisać, wspomnieni Internauci tradycyjnie trafnie podali datę tegorocznego wydarzenia Google. Wszystko za sprawą zaszytych w kodzie jednej ze stron Amerykanów grafik, które dopiero dzisiaj zostały udostępnione. Tymczasem zostawiam Was z wiadomością, która trafiła do nas:

Źródło: Twitter, Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.