Mark Zuckerberg ewidentnie wie, jak stworzyć coś wielkiego. Dzisiaj życie bez Facebooka dla wielu osób staje się niewyobrażalne i niewątpliwie ten portal oraz jego poboczne usługi odmieniły Internet. Jednak nie wszystko musi być idealne, co też doskonale widać po materiałach, które potrafią zostać udostępnione na tablicach. Nie wszystkie też pomysły zarządu muszą się podobać, a Facebook LOL zdecydowanie wzbudza kontrowersje.

Facebook LOL — aplikacja, która zgromadzi wokół siebie młodzież

Sam skrót LOL mam wrażenie, że przestał istnieć już kilka lat temu, ale okazuje się, że tak wcale nie musi być. Jak podaje portal TechCrunch, Facebook chce na nowo ożywić… dużo śmiechu, ale w postaci aplikacji, która w głównej mierze ma zostać skierowana do nastolatków. Obecnie trwają zamknięte testy Facebook LOL, ale jej cel jest jeden. Sam program posiada wydzielone sekcje Dla Ciebie, Zwierzęta i Żarty, które odpowiednio mają wyświetlać treść z najpopularniejszych stron z memami na Facebooku. Tak, to podstawowe założenie, które ma przygarnąć nastolatków.

Zobacz też: Co ciekawego było do zobaczenia na targach CES?

Oczywiście nie wiemy, czy Facebook LOL kiedykolwiek wyjdzie z zakresu testów. W końcu już wiele projektów od Amerykanów zostało uśmierconych, zanim na dobre zostały przedstawione światu. Czy tym razem będzie podobnie? Zapewne dowiemy się o tym w ciągu najbliższych tygodni.

 

Źródło: Phone Arena, TechCrunch

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.