lg g8 thinq design onleaks

Oto design LG G8 ThinQ — porażka i wielka zagadka

Newsy

Wciąż czekamy na premierę LG V40 ThinQ w Polsce, a tuż za rogiem najprawdopodobniej jest szykowana prezentacja G8 ThinQ. Ta najprawdopodobniej odbędzie się na targach Mobile World Congress w Barcelonie, gdzie swoją obecność Koreańczycy już potwierdzili. To już wzbudza trochę wątpliwości, co do zrozumienia postępowania firmy, ale do Sieci trafiły właśnie grafiki i film, które prawdopodobnie prezentują design LG G8 ThinQ.

Jeśli taki ma być design LG G8 ThinQ, to nie liczcie na zbyt wiele

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Tak nie powinien wyglądać flagowy model, który ma wojować o klienta w 2019 roku. Przede wszystkim wciąż mamy do czynienia z dużym wycięciem w wyświetlaczu. Do tego dochodzi podwójny aparat, kiedy LG już zastosowało potrójny we wspomnianym V40 ThinQ. Swoją drogą rozmiar całego modułu zdaje się być niesamowicie mały. Po prostu widać, że jest to projekt na miniony rok, a nie aktualny. Co ciekawe, głos w sprawie tego wycieku zabrał Ken Hong, wysoko postawiony przedstawiciel LG:

Według powyższego podobno nie patrzymy na LG G8 ThinQ. OnLeaks dzielnie się broni z Koreańczykiem, ale jak to ostatecznie będzie wyglądać? To pytanie wciąż pozostaje zagadką.

Zobacz też: Samsung wspomina swoją historię!

Według mnie LG nie byłoby w stanie pokazać czegoś takiego i nazwać go godnym następcą dla G7 ThinQ. Patrząc na portfolio firmy, bardzo możliwe, że taki model zostanie przedstawiony, ale bardziej widziałbym w tym wypadku nazwę G8 One lub G8 Fit, czyli zeszłoroczne, ale topowe możliwości w tańszym wydaniu.

 

Źródło: Twitter, 91mobiles


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x