ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pierwsza grafika wygiętego smartfona Samsunga już jest w Sieci!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung note 3 wygiety elastyczny 1

Wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy mogli korzystać ze słuchawek, których kształt będzie w znaczącym stopniu odbiegał od dzisiejszych konwencji, czyli typowych prostopadłościanów z zaokrąglonymi krawędziami. Pierwsze kroki ku temu celowi zostały już wykonane. Poznaliśmy nowe typy wyświetlaczy, a LG pokazało nawet specjalne baterie do tego typu urządzeń.

Jednak nie mieliśmy nawet zbliżonego poglądu jak tego typu urządzenia mogą wyglądać. Z plotek dowiedzieliśmy się jedynie, że LG Z (G Flex) ma przybrać kształt banana, a Samsung w swojej odmiennej koncepcji będzie bazował na znanym nam już phablecie Note 3. Tak też się stało, co możecie zaobserwować na grafice z początku newsa i tej następującej:

samsung note 3 wygiety elastyczny 2

Po raz kolejny Evan Blass dostarcza nam bardzo interesujących danych. W tym przypadku mamy do czynienia z wygiętym Notem 3 z oznaczeniami skierowanymi na jeden z azjatyckich rynków. Tym samym poznaliśmy w jaki sposób Koreańczycy rozpatrzyli możliwość wygięcia swojego urządzenia.

Czy takie rozwiązanie lepiej się sprawdzi niż „banan” od LG? Z pewnością druga Koreańska marka ma większą możliwość produkcji, co powoduje, że wygiętych Note’ów miesięcznie może powstawać w granicach 1 miliona sztuk. Z czasem zapewne otwarcie nowych hal produkcyjnych lub usprawnienie obecnych pozwoli na zwiększenie tej liczby, ale Samsung musi pierw sprawdzić czy na tego typu urządzenia będzie popyt.

źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy