google pixel 3 lite xl porownanie wyglad design

Oto Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL – Google szykuje „tanie” smartfony

Newsy

Jeśli mam zdradzić część z podsumowania roku, to Google z pewnością wygra jedną kategorię — niekoniecznie pozytywną. Nie można udawać, że Pixel 3 i Pixel 3 XL to udane modele. Firma skutecznie pokazała, że nie widzi problemów i „być może je naprawi”. O ile jako producent oprogramowania Google nie można nic zarzucić, to już w przypadku sprzętu Amerykanie muszą jeszcze popracować nad swoimi rozwiązaniami. Pierwsza okazja do rehabilitacji przed nami — gigant z Mountain View szykuje dwa zupełnie nowe modele, czyli Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL. O tym pierwszym mogliście już przeczytać na łamach naszego portalu, ale spodziewaliśmy się, że w drodze są dwa modele. Teraz, za sprawą OnLeaks, możemy Wam je przedstawić.

Wygląd Pixel 3 Lite i Pixel 3 Lite XL nie zaskakuje — Google nie lubi zmian

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

To już standard, że kluczowe dla rynku modele poznajemy wcześniej na podstawie danych CAD. Tradycyjnie też popisuje się pod nimi OnLeaks, czyli Steve Hemmerstoffer. Co można powiedzieć o wyglądzie obu smartfonów? Niczym szczególnym się nie wyróżniają, ale z pewnością wpisują się w rodzinę Pixel za sprawą charakterystycznego tyłu. Na plus można zaliczyć gniazdo słuchawkowe, którego brakuje w „pełnoprawnych” modelach.

Wróćmy do samej budowy i poznajmy rozmiary nadchodzących modeli:

  • 151,3 x 70,1 x 8,2 mm (5,5-calowy wyświetlacz)
  • 160 x 76,1 x 8,2 mm (6-calowy wyświetlacz)

Specyfikacja siłą rzeczy będzie słabsza od pełnoprawnych propozycji — za samą moc obliczeniową ma odpowiadać Snapdragon 670. Pozostała część specyfikacji ma być już zbliżona. Na szczęście Google tym razem nie myśli o zastosowaniu notcha. Zabraknie też podwójnego aparatu na froncie i to tak naprawdę wszystkie, kluczowe różnice.

Wygląd Google Pixel 3 Lite:

Wygląd Google Pixel 3 Lite XL:

Zobacz też: Nie warto czekać z wymianą baterii w iPhone’ach.

Oczywiście nie można zapominać, że nie będą to najtańsze smartfony na rynku. Cennik odmian Lite ma się otwierać od około 2200 złotych, ale w Stanach Zjednoczonych. Jeśli nowe propozycje Google trafią do Polski, to z pewnością będą zdecydowanie droższe.

 

Źródło: OnLeaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x