Sony Xperia Z1 f zostanie zaprezentowana w ciągu kilku dni

Łukasz Pająk Newsy 2013-10-06

Sony-Xperia-Z1-Mini-obok-Xperii-Z1Sony jest jednym z wielu producentów, którzy nie potrafią dotrzymywać swoich tajemnic. Mimo prób zaostrzenia ochrony wewnętrznych informacji, światło dzienne ujrzało już bardzo wiele szczegółów związanych z niezwykle interesującym urządzeniem Xperia Z1 f, będącym pomniejszoną wersją flagowej Xperii Z1.

Honami Mini w ostatnim czasie zostało w pełni ujawnione pod kątem specyfikacji i wyglądu. Oba te aspekty będą w mocnym stopniu nawiązywać do pierwowzoru i różnice będą wynikać jedynie ze zmniejszonych rozmiarów urządzenia. Z tego samego źródła, czyli gazetek promocyjnych jednego z japońskich operatorów, teraz poznaliśmy dokładną datę premiery nowego urządzenia Sony.

sony xperia z1 f

NTT DoCoMo, czyli największy dostawca usług telekomunikacyjnych z kraju kwitnącej wiśni, niedługo zaprezentuje swoją zimową ofertę smartfonów i wśród niej znajduje się omawiany przez nas model. Premiera powinna odbyć się już 10. października, więc zaledwie za kilka dni, a nie w styczniu przyszłego roku, jak się spodziewano tego wcześniej.

Nie zapowiada się, aby Sony w związku z prezentacją Xperii Z1 f szykowało jakąkolwiek konferencję. Może się okazać, że ta słuchawka zostanie wprowadzona po cichu na światowy rynek sprzedaży.

 

źródło: AndroidSaS


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x