xiaomi mi a2

Xiaomi Mi A2 otrzymuje aktualizację do Androida 9 Pie

Newsy

Xiaomi Mi A2 to bardzo udany smartfon, który może się poszczycić „czystym” Androidem – bez żadnych nakładek i zbędnych aplikacji. Teraz wspomniany smartfon stanie się jeszcze lepszy – oczywiście za sprawą najnowszej aktualizacji, która została właśnie dla niego udostępniona.

Xiaomi Mi A2 dostaje aktualizację do Androida 9 Pie

Mi A2 otrzymał właśnie aktualizację do Androida 9 Pie. Jest to oczywiście stabilne, oficjalne wydanie. Aktualizacja jest oczywiście wypuszczana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. „Ciacho” na Mi A2 wprowadza m.in. wiele funkcji, które od dawna mają smartfony Google’a z serii Pixel. Mowa tu o takich rozwiązaniach jak np. adaptacyjna bateria i nawigacja gestami. Prócz tego, jak to zwykle bywa w aktualizacjach, poprawiono także wiele błędów i usprawniono działanie samego urządzenia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Android 9 Pie

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Plik instalacyjny prócz nowej wersji systemu, zawiera także listopadową poprawkę zabezpieczeń. Całość waży nieco ponad 1 GB. Według pierwszych opinii użytkowników, smartfon po aktualizacji nieco przyspieszył. Dajcie znać w komentarzach, czy „Ciacho” trafiło już na Wasze smartfony!

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x