HTC One Max na tle Galaxy Note 2 i 3

2 minuty czytania
Komentarze
htc one max 1

HTC cały czas zbiera się z oficjalną prezentacją swojego phabletu. Najprawdopodobniej model One Max ujrzymy dopiero w październiku, ale już dziś możemy ułatwić zainteresowanym wybór pomiędzy produktem tajwańskiej firmy, a reprezentantami z tej samej kategorii z logiem Samsunga nad wyświetlaczem.

Wszystko to stało się możliwe za sprawą Chińczyków, którzy udostępnili kolejną ciekawą porcję zdjęć phabletu One Max, a także podali wyniki z jednego z najpopularniejszych programów mierzących wydajność urządzenia, które to prezentują się następująco:

htc one max 2

Ogólna ilość 26417 punktów wypada blado na tle najnowszego Note’a III, który osiągnął 35180 punktów. Jednak pamiętajmy, że testowany One Max to egzemplarz przedprodukcyjny i ten wynik nie powinien również dziwić z drugiego oczywistego powodu jakim jest gorsza specyfikacja urządzenia. Co ciekawe, HTC pragnęło wykorzystać mocniejszy układ Snapdragon 800, ale pojawiły się komplikacje w rozmowie z Qualcommem.

htc one max note galaxy samsung

Z racji tego, że phablet Tajwańczyków posiada większy wyświetlacz w stosunku do przedstawicieli serii Note to wiele osób ciekawych jest jak to odbije się na wielkości całego urządzenia.

htc one max samsung galaxy note

Otóż, jak widzicie, dodatkowe 0,2 cala robi różnicę i ponad wysokość Note’a wystają charakterystyczne głośniki BoomSound. Jednak w przypadku tak ogromnych urządzeń te dodatkowe milimetry nie powinny mieć ogromnego wpływu na decyzje przy wyborze właściwego phabletu.

htc one max tył

Jako, że wszystkie zdjęcia dotyczą chińskich modeli to nie powinien dziwić fakt, że One Max (8088 w Państwie Środka) posiada otwieraną tylną pokrywę. W wersji przeznaczonej na europejski rynek nie powinniśmy mieć możliwości otwarcia klapki nad baterią, której pojemność ma oscylować w granicach 3300mAh.

Według plotek, HTC One Max ma zostać zaprezentowany w październiku oraz kosztować nieco ponad 2500zł. Tak, więc cena też jest kolejnym atutem w stosunku do najnowszego reprezentanta z Korei.

źródło: GSMArena

Motyw