HTC One Max uchwycony na zdjęciu w pełnej chwale, z czytnikiem linii papilarnych

1 minuta czytania
Komentarze
lomqsbc

Jedną z nowości, której nie ujrzeliśmy na targach IFA 2013 jest nadchodzący HTC One Max, będący w zasadzie smartfonem z ogromnym ekranem, lub jak niektórzy lubią mówić phabletem. Informacje o tym sprzęcie docierają do nas już od dawna, a jego specyfikacja techniczna nie jest wielką tajemnicą, tak samo jak design nadchodzącego urządzenia HTC. Dziś do Sieci przedostały się kolejne zdjęcia przedstawiające One Max, które potwierdzają nasze dotychczasowe informacje.

Zaprezentowane urządzenie jest po prostu wielkie, a wszystko za sprawą ekranu o przekątnej 5,9″, możemy również zauważyć, że całość pracuje pod kontrolą Androida ze znaną nakładką Sense 5. Jeżeli chodzi o ogólną stylistykę, to model Max bardzo przypomina oryginalnego One, choć na pierwszy rzut oka zdaje się, że pod względem budowy będzie mu bliżej do One Mini, niż do wspomnianego One. Na zdjęciach możemy zauważyć, że metal został otoczony plastikowymi wstawkami, a obudowa nie będzie więc chyba tak jednolita, jak we flagowym modelu HTC One, choć są to na ten moment jedynie przypuszczenia. Wyraźnie możemy też dostrzec czytnik linii papilarnych umieszczony pod aparatem, a także trzy tajemnicze złącza, zapewne służące do podłączania dedykowanej stacji dokującej.

gsmarena_000

Premiera HTC One Max spodziewana jest już w najbliższej przyszłości i być może będzie miała miejsce jeszcze we wrześniu, gdyż chińskie źródła podają, że sprzęt ma być dostępny w sklepach już w październiku. Te same źródła podają, że cena urządzenia wyniesie około $800, co nie budzi tutaj większego zaskoczenia.

źródło: androidcentral.com, gsmarena.com

Motyw