samsung one ui

Samsung udostępni nową nakładkę One UI także dla swoich zeszłorocznych flagowców

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung One UI to nowa nakładka Koreańczyków, która ma zastąpić Samsung Experience. Działa ona na Androidzie 9 Pie, którego póki co nie posiada jeszcze żaden smartfon giganta. Niemniej jednak wkrótce ma się to zmienić – już w styczniu opisywana nakładka ma trafić na Galaxy S9/S9+ i na Note9. Co więcej, wygląda na to, że rok starsze urządzenia także załapią się na aktualizację, jednak nieco później.

Nowa nakładka Samsunga, One UI, zostanie udostępniona także na starsze flagowce

Przez starsze flagowce mam tutaj na myśli Samsunga Galaxy S8, Galaxy S8+ i Galaxy Note8. Jak donosi Ice universe, czyli człowiek znany ze swoich kontaktów w branży, wymienione smartfon także dostaną tytułową nakładkę. Informacja wydaje się jak najbardziej prawdziwa, bo pochodzi od przedstawiciela Samsunga.

Zobacz także: Najbardziej inteligentne smartfony na rynku. Co w nich wyjątkowego?

Niestety wciąż nie wiemy, kiedy pojawi się wyczekiwana aktualizacja dla wspomnianych smartfonów. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że tegoroczne flagowce mają ją otrzymać w styczniu, to właściciele starszych urządzeń Koreańczyków prawdopodobnie będą musieli poczekać trochę dłużej – znając Samsunga, 2 – 3 miesiące. W każdym razie – lepiej późno, niż wcale.

Źródło: gsmarena

Motyw