Samsung udostępni nową nakładkę One UI także dla swoich zeszłorocznych flagowców

Kacper Kościański Newsy 2018-11-09

Samsung One UI to nowa nakładka Koreańczyków, która ma zastąpić Samsung Experience. Działa ona na Androidzie 9 Pie, którego póki co nie posiada jeszcze żaden smartfon giganta. Niemniej jednak wkrótce ma się to zmienić – już w styczniu opisywana nakładka ma trafić na Galaxy S9/S9+ i na Note9. Co więcej, wygląda na to, że rok starsze urządzenia także załapią się na aktualizację, jednak nieco później.

Nowa nakładka Samsunga, One UI, zostanie udostępniona także na starsze flagowce

Przez starsze flagowce mam tutaj na myśli Samsunga Galaxy S8, Galaxy S8+ i Galaxy Note8. Jak donosi Ice universe, czyli człowiek znany ze swoich kontaktów w branży, wymienione smartfon także dostaną tytułową nakładkę. Informacja wydaje się jak najbardziej prawdziwa, bo pochodzi od przedstawiciela Samsunga.

Zobacz także: Najbardziej inteligentne smartfony na rynku. Co w nich wyjątkowego?

Niestety wciąż nie wiemy, kiedy pojawi się wyczekiwana aktualizacja dla wspomnianych smartfonów. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że tegoroczne flagowce mają ją otrzymać w styczniu, to właściciele starszych urządzeń Koreańczyków prawdopodobnie będą musieli poczekać trochę dłużej – znając Samsunga, 2 – 3 miesiące. W każdym razie – lepiej późno, niż wcale.

Źródło: gsmarena • haVoc vulTure

  Lagwiz – lag experience – one lag, ciekawe co bedzie nastepne? Robia cos razem z m$, wiec moze lag 10.

  • MudzineK

   Powiedział użytkownik Samsunga Grand Neo J3-

  • No i mamy kolegę, który zatrzymał się w 2012 roku

 • krzysp

  No i prosze wczoraj absurdy że nie będzie a dzisiaj absurdów ciąg dalszy że będzie nowa nakładka. Gdyby ktoś nie wiedział czemu tak I tak jest absurdem to powiem tylko tyle że dopóty nie ma czegoś to nie ma co tematu podejmować…A dla redaktorów;kiedyś przeczytałem że Android Oreo na s7 edge Samsung nie będzie bo to nie ten sprzęt i tak wkołko…A jak jest każdy wie (I dodam że mam dosyć słuchania użalania że jakiś operator czegoś nie wydał bo co ma producent do tego ?).A na koniec z racji tego że Samsung lubi zaskakiwać to wcale bym się nie zdziwił jakby nakładka bez zapowiedzi z zaskoczenia wyszła najpierw np.na S8+lub Note 8 pomimo jakiegoś harmonogramu.

 • Krzysiek

  Poczekamy, zobaczymy…

  • variete

   Dokładnie. Wczoraj czytałem jakieś info, wg którego rzecznik prasowy Samsunga zaprzeczył temu, że S8 i pochodne to dostaną. Z kolei ktoś inny cytował fragment dyskusji z amerykańskiego FP Samsunga, w którym rzecz jasna wypowiadała się osoba prowadząca FP (więc raczej niewiele wiedząca w stosunku do rzecznika prasowego), której wypowiedź można było podsumować słowami „być może (dostanie)”. Tak, czytałem skąd pochodzą te donosy, na których swoje spekulacje opiera GSMArena. Wg mnie są tak samo naciągane, jak wnioski z rozmowy z jakimś anonem prowadzącym fan page gdzieś tam w USA.

   • Artrix

    Nikt nie zaprzeczał że s8/+ dostanie po prostu było info że dostanie S9/+x