Już ponad 2 miesiące temu rozpoczęły się testy Androida 9 Pie na wybranych urządzeniach Huaweia i Honora (Honor to oczywiście sub-marka Huawei, ale rozdzielam je dla jasności). Dziś na oficjalnym koncie EMUI na portalu Weibo pojawił się plakat informujący o dacie rozpoczęcia aktualizacji do Androida 9 Pie wraz z EMUI 9.0 dla poszczególnych urządzeń.

Huawei i Honor – terminy aktualizacji do Androida 9 Pie wraz z EMUI 9.0 dla poszczególnych smartfonów

Na wspomnianym plakacie główną rolę odgrywa Huawei P20 i Mate 10, aczkolwiek znalazły się tam także inne urządzenia. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

android 9 pie huawei honor

Aktualizacja do Androida 9 Pie wraz z EMUI 9.0 dla poszczególnych urządzeń Huawei i Honor rusza już 10 listopada. Będzie ona rozprowadzana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. „Ciacho” zawita wtedy na następujące urządzenia:

  • Huawei P20 / P20 Pro
  • Huawei Mate RS / Mate 10 Porsche Design
  • Huawei Mate 10 / Mate 10 Pro
  • Honor 10
  • Honor View 10
  • Honor Play

Zobacz także: iPhone 4S za 2699 zł w 2011 roku. Oto droga Apple do 7219 zł

Pierwsze w kolejce będą oczywiście flagowce. Nowa aktualizacja wprowadzi m.in. ulepszenia w zakresie oszczędzania baterii i wydajności działania urządzenia, a także nowe gesty ekranowe (w nakładce EMUI).

Źródło: phonearena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.