samsung galaxy note9 iphone xs max apple

Samsung Galaxy Note9 kontra iPhone Xs Max – który ma lepszy akumulator?

1 minuta czytania
Komentarze

Zestawienie Samsunga Galaxy Note9 i Apple iPhone Xs Max jest w pełni naturalne. Od lat topowe modele obu firm są ze sobą porównywane i nieprędko się to zmieni. Niektórzy mogą uważać, że mają one zupełnie inny target, ale czy ktoś jeszcze zwraca na to uwagę? Stylus S Pen to świetny dodatek, ale samego Galaxy Note9 można wybrać nie ze względu na rysik. Dlatego nie dziwmy się, że oba urządzenia często są zestawiane, a sprawdźmy który może pochwalić się lepszym akumulatorem i optymalizacją oprogramowania.

Samsung Galaxy Note9 i iPhone Xs Max – zwycięzca może być tylko jeden

PhoneBuff niewątpliwie ma już wyrobioną markę w zestawianiu ze sobą różnych urządzeń. Chwalony jest głównie za powtarzalność i minimalizację błędów użytkownika. Dlatego też stosuje specjalnego robota, który wykonuje konkretne polecenia podczas testu. Tym sposobem w grę nie wchodzą nieścisłości związane z podwójnymi kliknięciami, brakiem reakcji itp. Przejdźmy do powyższego zestawienia, które jasno pokazuje, jak daleko w tyle jest Apple pod względem optymalizacji zużycia energii, jak i stosowaniem dużych akumulatorów. Wyraźna porażka iPhone’a udowadnia, że w tej kwestii Amerykanie mają co poprawiać.

Zobacz też: Poznajcie Call2Car – aplikację dla każdego zmotoryzowanego.

Niektórzy mogą zwracać uwagę na fakt, że Samsung domyślnie pracuje w niższej rozdzielczości. To prawda, ale tak też pracuje większość użytkowników, a domyślne ustawienie najwyższej proporcji pikseli do przekątnej to w praktyce kilkadziesiąt minut dłuższej pracy, więc Apple w najgorszym dla Galaxy Note9 scenariuszu i tak by przegrało.

Motyw