Premiera nowego smartfona od OnePlusa zbliża się wielkimi krokami. Niestety o urządzeniu nieprzychylnie wypowiadają się nawet fani firmy – jakiś czas temu Łukasz pisał dla Was, dlaczego smartfon ten jest najgorszą rewolucją w historii korporacji. Jeżeli jednak jesteście zainteresowani premierą nowego urządzenia od OnePlus, to mam dla Was dobre wieści – już 30 października smartfon zaprezentowany zostanie w Nowym Jorku. Prezentację będziecie mogli śledzić jednak z własnego domu!

Zobacz też: Google Pixel Mini? Czy takie urządzenie zobaczymy na prezentacji?

Jak obejrzeć prezentację OnePlusa 6T przez Internet?

Jeżeli jako pierwsi chcielibyście dowiedzieć się o nowym smartfonie od OnePlus, to macie dwa wyjścia – wyjazd do Nowego Jorku i kupno biletu na wydarzenie za około 75 zł lub obejrzenie konferencji przez Internet. Jeżeli zdecydujecie się na tę drugą opcję, to warto wiedzieć, że prezentacja zaczyna się 30 października o godzinie 16:00. Wydarzenie obserwować będzie można na oficjalnej stronie OnePlusa lub za pośrednictwem portali społecznościowych. Więcej informacji na temat premiery znajdziecie na tej witrynie. Jeżeli przed premierą modelu 6T chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej, to zapraszamy do lektury artykułów na jego temat, które przygotowali dla nas nasi redaktorzy – na pewno znajdziecie w nich wiele ciekawych informacji.

Źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.