Premiera OnePlus 6T. Jak wziąć udział w wydarzeniu i obserwować prezentację?

mm Michał Derej Newsy 2018-10-08

Premiera nowego smartfona od OnePlusa zbliża się wielkimi krokami. Niestety o urządzeniu nieprzychylnie wypowiadają się nawet fani firmy – jakiś czas temu Łukasz pisał dla Was, dlaczego smartfon ten jest najgorszą rewolucją w historii korporacji. Jeżeli jednak jesteście zainteresowani premierą nowego urządzenia od OnePlus, to mam dla Was dobre wieści – już 30 października smartfon zaprezentowany zostanie w Nowym Jorku. Prezentację będziecie mogli śledzić jednak z własnego domu!

Zobacz też: Google Pixel Mini? Czy takie urządzenie zobaczymy na prezentacji?

Jak obejrzeć prezentację OnePlusa 6T przez Internet?

Jeżeli jako pierwsi chcielibyście dowiedzieć się o nowym smartfonie od OnePlus, to macie dwa wyjścia – wyjazd do Nowego Jorku i kupno biletu na wydarzenie za około 75 zł lub obejrzenie konferencji przez Internet. Jeżeli zdecydujecie się na tę drugą opcję, to warto wiedzieć, że prezentacja zaczyna się 30 października o godzinie 16:00. Wydarzenie obserwować będzie można na oficjalnej stronie OnePlusa lub za pośrednictwem portali społecznościowych. Więcej informacji na temat premiery znajdziecie na tej witrynie. Jeżeli przed premierą modelu 6T chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej, to zapraszamy do lektury artykułów na jego temat, które przygotowali dla nas nasi redaktorzy – na pewno znajdziecie w nich wiele ciekawych informacji.

Źródło: OnePlus • Lukasz Pn

  Czekałem na ten telefon i uważam że nie było warto, trzeba było odrazu kupić OP 6.

 • pantin

  Poprawcie godzinę, u nas będzie 16, bo cofamy czas w nocy z 27 na 28 października.

  • Michał Derej

   O tym nie pomyślałem… Dzięki, poprawione.

  • stark2991

   To w końcu cofamy jeszcze w tym roku?

   • pantin

    Przedostatnia, jeszcze obowiązkowo w przyszłym roku 31 marca. A potem każdy kraj wybiera czy letni czy zimowy. Jeśli zimowy to ostatnia zmiana 27 października 2019x