Android 4.3 dla Samsunga Galaxy S3 i S4 w październiku!

Newsy

galaxy-s4-vs-galaxy-s3-0

Dobre wieści z targów IFA napływają nie tylko dla ludzi czekających na Galaxy Note 3 czy też Galaxy Gear, ale także dla właścicieli Samsungów Galaxy S3 i S4. Wiemy już kiedy Koreańczycy zaplanowali wydanie Androida 4.3 na wspomniane wcześniej urządzenia. I wygląda na to, że październik będzie (pomijając rozpoczęcie studiów) mocno wyczekiwanym miesiącem w tym roku.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Właśnie wtedy Samsung planuje rozpocząć aktualizację S3 i S4 do najnowszej obecnie wersji systemu Android. Niestety – tylko najnowszy Galaxy S4 otrzyma pełne wsparcie dla Galaxy Gear w momencie premiery.

Przypomnijmy, że Android 4.3 przynosi sporo zmian m.in. wsparcie dla OpenGL ES 3.0, obsługę Bluetooth Low Energy czy też „ograniczone” profile użytkowników. Użytkownicy Galaxy S3 dostaną także oczywiście wszystko to, co znajdowało się we wcześniejszej aktualizacji 4.2.2, czyli chociażby aktywny ekran blokady.

Niestety – większość źródeł pomija w tych informacjach Galaxy Note 2. Miejmy jednak nadzieję, że ewentualny brak aktualizacji związany jest z opóźnieniami związanymi z premierą Note 3 a nie z porzuceniem wsparcia dla tego urządzenia.

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x