[YouTube] TOP 5 najlepszych technologii w smartfonach + KONKURS!

Newsy

Odtwarzacze muzyki, ruchome tapety, dioda led, głośniki stereo czy podświetlany joystick, ahh. To były czasy, stare, dobre klawiszowe telefony i nasze zachwyty kiedy ktoś miał coś ciekawego dzięki producentowi. Dzisiaj wszystko się unifikuje i sprzęty nie dość, że wyglądają podobnie to oferują niemal identyczne możliwości a to głównie za sprawą faktu, że znaczna większość na pokładzie posiada Androida.

Dlatego tak bardzo cenimy sobie, kiedy na horyzoncie pojawi się jakaś nowinka technologiczna zapakowana w naszą szklano-alumioniową bryłkę i właśnie o tym jest poniższy film. Przy okazji masz szansę zgarnąć Xiaomi Mi Band 2! Więcej szczegółów poznasz w samym materiale. Powodzenia!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x