galaxy note8 samsung s pen

Masz Galaxy Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

1 minuta czytania
Komentarze

Mimo premiery Note’a9, Galaxy Note8 to wciąż bardzo dobry smartfon. Na szczęście Samsung o nim nie zapomniał i właśnie przygotował niemałą niespodziankę dla ich posiadaczy.

Samsung Galaxy Note8 – aktualizacja

Samsung przygotował niemałą niespodziankę dla posiadaczy Galaxy Note8. Przez „niespodziankę” mam tutaj na myśli aktualizację, która wprowadza funkcje znane z serii Galaxy S9 i Galaxy Note9. O jakie funkcje chodzi? A o Super Slow-Motion i AR Emoji. Aktualizacja została oznaczona numerem N950FXXU5CRHA, waży 712 mb i jest rozprowadzana przez OTA. Prócz nowych funkcji, paczka zawiera także wrześniowe poprawki zabezpieczeń, naprawia wiele błędów i poprawia stabilność.

Zobacz także: Komuna powraca? ACTA2 przegłosowane!

Według doniesień użytkowników, aktualizacja jest dostępna póki co tylko we Francji. Nie ma jednak czego żałować, bo zapewne w najbliższych dniach pojawi się także w Polsce – długo już nie poczekamy. Samsung ma gest, bowiem to nie pierwszy raz, kiedy gigant dodaje funkcję z nowych urządzeń do swoich starszych smartfonów. Takie coś się chwali – pod tym względem wielu innych producentów powinno z Samsunga brać przykład. Cieszycie się z nowych funkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Motyw