acer-android-24-580x386

Acer nie ma zamiaru czekać na resztę i pokazuje swoje premierowe rozwiązania tuż przed rozpoczęciem targów IFA. Tym razem jest to całkowita nowość na rynku: urządzenie all-in-one o oznaczeniu DA241HL z systemem Android oraz wyposażone w ogromny, 24-calowy wyświetlacz. To absolutna innowacja w dziedzinie multitaskingu, przeglądania stron, gamingu i wideo oglądanego we dwoje – zapowiada producent.

Sprzęt obsługiwany jest przez oprogramowanie Jellybean w wersji 4.2, natomiast sercem technicznym jest 4-rdzeniowy układ Tegra. Niewątpliwym plusem takiego urządzenia jest dostęp do setek tysięcy gier i aplikacji, jakie można znaleźć w Google Play. Acer zapewnia, że wbudowany procesor w zupełności wystarczy by obsłużyć wszystkie najbardziej wymagające tytuły z w/w sklepu.

Tablet (?) ma pozwalać personalizować ustawienia w zakresie kilku użytkowników, np. rodziny. Do dyspozycji dostępne jest również złącze MHL udostępniające 24-calowy ekran urządzenia do wyświetlania np. zdjęć lub filmów ze smartfona.

Co najciekawsze, produkt ma równie dobrze współpracować z systemem Windows 8 z wykorzystaniem gniazda HDMI lub USB jako 2-punktowy wyświetlacz dotykowy. Więcej informacji na temat specyfikacji oraz cen jest aktualnie niedostępna.

Źródło: slashgear.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek