Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S dostaje wersję testową Androida 9 Pie

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi rozpoczęło właśnie udostępniać MIUI 10 Global, więc w najbliższym czasie wiele urządzeń tej firmy może spodziewać się aktualizacji. Mi Mix 2S właśnie otrzymał nowe wydanie MIUI 10, na czym nieźle skorzystał.

Xiaomi Mi Mix 2S dostaje Androida 9 Pie

Po aktualizacji do bety MIUI 10 (8.9.7), Mi Mix 2S nieźle skorzystał. Wspomniany smartfon wraz z aktualizacją do najnowszej wersji nakładki w gratisie otrzymał Androida 9 Pie. Niestety póki co tylko w Chinach, jednak oznacza to, że coś się w tym temacie dzieje i także my w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się tytułowej aktualizacji. W oparciu o doniesienia użytkowników, interfejs niemal w ogóle się nie zmienił, ale za to poprawiła się ogólna płynność urządzenia i naprawiono m.in. problem z aplikacją aparatu.

Zobacz także: iPhone Xs i Xc – jakie są różnice między nowymi smartfonami Apple?

Niestety dokładna data premiery MIUI 10 wraz z Androidem 9 Pie na Mi Mix 2S w Polsce nie jest jeszcze znana. Coś mi jednak mówi, że już długo nie poczekamy – Xiaomi raczej nie zwleka z aktualizacjami. Korzystacie z Mi Mixa 2S i czekacie na MIUI 10? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Motyw