Xiaomi Mi Mix 2S dostaje wersję testową Androida 9 Pie

Kacper Kościański Newsy 2018-09-11

Xiaomi rozpoczęło właśnie udostępniać MIUI 10 Global, więc w najbliższym czasie wiele urządzeń tej firmy może spodziewać się aktualizacji. Mi Mix 2S właśnie otrzymał nowe wydanie MIUI 10, na czym nieźle skorzystał.

Xiaomi Mi Mix 2S dostaje Androida 9 Pie

Po aktualizacji do bety MIUI 10 (8.9.7), Mi Mix 2S nieźle skorzystał. Wspomniany smartfon wraz z aktualizacją do najnowszej wersji nakładki w gratisie otrzymał Androida 9 Pie. Niestety póki co tylko w Chinach, jednak oznacza to, że coś się w tym temacie dzieje i także my w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się tytułowej aktualizacji. W oparciu o doniesienia użytkowników, interfejs niemal w ogóle się nie zmienił, ale za to poprawiła się ogólna płynność urządzenia i naprawiono m.in. problem z aplikacją aparatu.

Zobacz także: iPhone Xs i Xc – jakie są różnice między nowymi smartfonami Apple?

Niestety dokładna data premiery MIUI 10 wraz z Androidem 9 Pie na Mi Mix 2S w Polsce nie jest jeszcze znana. Coś mi jednak mówi, że już długo nie poczekamy – Xiaomi raczej nie zwleka z aktualizacjami. Korzystacie z Mi Mixa 2S i czekacie na MIUI 10? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena • Martina Neumayer

  Polecam uważać co się pakuje na swój fonik, bo się można zaś potem mocno zdziwić 😉
  https://www.xda-developers.com/xiaomi-anti-rollback-protection-brick-phone/

 • skazi B

  „Xiaomi rozpoczęło właśnie udostępniać MIUI 10 Global, jednak smartfony z
  polskiej dystrybucji na ową aktualizację będą musiały jeszcze trochę
  poczekać”

  Co to za głupoty? Nie ma znaczenia czy telefony są z polskiej, czeskiej czy niemieckiej dystrybucji, jak wychodzi global na dany telefon to każdy dostaje aktualizację.x