Nowy Nexus 7 dostępny w Polsce już od 10 września w przyzwoitej cenie

Newsy

2_new_nexus_7_thumb

Dziś odbyła się polska premiera najnowszego tabletu Nexus 7, stworzonego przy współpracy Google i Asusa. Urządzenie od dobrych kilku tygodni dostępne jest do nabycia w Stanach, a w ostatnich dniach pojawiło się też w sprzedaży w zachodniej części Europy. Nie mamy jednak dużych powodów do narzekań, bo nowy Nexus 7 trafi na nasze półki sklepowe w przeciągu najbliższych dni.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Urządzenie zadebiutuje w Polsce dokładnie 10 września, a cena za wariant z WiFi i 16 GB pamięci wyniesie 999 zł. Za wersję z 32 GB zapłacimy 1099 zł, natomiast najlepiej wyposażony model, z obsługą łączności LTE i z 32 GB pamięci został u nas wyceniony na 1499 zł.

Przypomnijmy, że Nexus 7 może pochwalić się siedmiocalowym ekranem o rozdzielczości 1080p, a jego sercem jest czterordzeniowy układ Snapdragon S4 Pro. Warto też wspomnieć o obsłudze technologii NFC, czy też ładowania bezprzewodowego, jak również o obecności głośników stereo.

Co sądzicie na temat ceny Nexusa 7 w Polsce? Dajcie nam znać, czy 10 września planujecie udać się do sklepu by nabyć na własność najnowszy tablet od Google.

 

źródło: komputerswiat.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x